Sari la conținut

Multumiri echipei Vamist!


Postări Recomandate

Am primit mailul vostru!

Nu sunt suparat pe nimeni de aici! De ce as fi?

Sunt foarte ocupat.Luna iunie se dovedeste a fi o luna de foc!

Ioana (fata cea mica) a terminat a 8a si acum alergam cu inscrierea la liceu! (acte, fise, legalizari)

Sorina (fata ce mare) are bacu.

Eu am de lucru pina peste cap, urmaresc grafice, fac trade si as vrea ca ziua sa fie de 48 de ore!

Cum scap din "clestele" asta revin in forta!

Pina atunci, multumesc pentru mesaj si bafta la pipsi fratilor!

=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Management

Si noi iti multumim pentru multumiri si bafta fetelor! =))

 

Mesajul era adresat celor care nu au mai intrat de mult pe forum (mai mult de 60 de zile), dar am facut eu o setare proasta si a ajuns la cei care au intrat in ultimele 60 de zile =)). Oricum, reactia ta si a altora care au primit mail-ul ma bucura enorm. Iti multumesc si tie si le multumesc si celorlalti care mi-au scris pe mess si pe mail ca nu au de ce sa fie suparati, si mai mult, ca le place aici.

 

Si daca tot s-a ajuns la ceva bun dintr-o greseala de-a mea, o sa profit de ocazie pentru a va ruga sa nu ezitati sa ma contactati de cate ori ceva va nemultumeste si voi incerca, in masura in care pot, sa rezolv problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesajul era adresat celor care nu au mai intrat de mult pe forum (mai mult de 60 de zile), dar am facut eu o setare proasta si a ajuns la cei care au intrat in ultimele 60 de zile =)). Oricum, reactia ta si a altora care au primit mail-ul ma bucura enorm. Iti multumesc si tie si le multumesc si celorlalti care mi-au scris pe mess si pe mail ca nu au de ce sa fie suparati, si mai mult, ca le place aici.

 

Si daca tot s-a ajuns la ceva bun dintr-o greseala de-a mea, o sa profit de ocazie pentru a va ruga sa nu ezitati sa ma contactati de cate ori ceva va nemultumeste si voi incerca, in masura in care pot, sa rezolv problema.

Stefane ai gresit tinta si i-ai palit pe aia activi huh? =))

Mai nici eu nu sunt suparat pe nimeni :D Cum iti merge cu gold-ul? Naspa piata nu? Eu am bagat niste scalping in ultimele zile dar am cam batut pasul pe loc ca overall nu am castigat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am citit replicile de mai sus, am considerat ca este oportun sa postez raspunsul meu dat pe email.

 

Servus echipei de la vamist.com

Fereasca Domnul sa fiu suparat pe voi sau pe cineva anume. Am avut parte de o primire mai mult decat onoranta si calduroasa. As putea spune ca m-am simtit foarte bine. Ba am incercat sa va fac o buna propaganda printre cunoscuti.

Asa cum am spus este o perioada de cautari pentru mine in noul domeniu -FOREX si nu vreau sa deranjez mai mult decat sunt in stare s-o fac. Din pacate nu vreau deocamdata decat sa fiu spectator si atat. Cand voi avea cu ce sa contribui pentru iubitorii de Forex o voi face.

 

Poate sunt prea ocupat acum sau de regula activitatea mea pe forum este una de documentare si vreau sa spun ca forumul vostru, dintre multele pe care le-am vizitat, imi place cel mai mult. Incearca sa fie cu adevarat un forum specializat si cu adevarat in sprijinul celor doritori.

 

Multumesc inca odata pentru modul deosebit in care incercati sa pastrati legatura cu toti forumistii si fiti convinsi ca voi reveni. Pot sa spun ca am fost prins cu unele activitati cum ar fi acordarea unui sprijin mai multor studenti din domeniu, care-si predau lucrarile de diploma in aceasta perioada a anului si recunosc ca am dat o mai mare importanta acestei activitati.

 

Nu vreau sa enumar si alte preocupari bursiere care imi ocupa aproape tot timpul liber.

Imi pare sincer rau ca s-a inteles asa ceva. Deocamdata sunt si vreau sa raman un forumist ca orice forumist al site-ului vostru, daca este posibil. (aici, vad ca lucrurile s-au clarificat intre timp si este bine ca s-a gresit deoarece este un semnal bun pentru orice forumist sa se adreseze oricand celorlalti cand are cea mai mica problema on topic de rezolvat)

Cu bine, pe curand.

Editat de Traian_S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.