Sari la conținut

Mai facem un concurs?


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

Si eu care ma pregateam sa zic ca, Stefan, o sa iti dai singur sticla de vin... Scapi de cheltuiala cu trimisu... :)

 

Felicitari Cornel si bafta in continuare!

 

(apropo, greseala cu "contuinare" e typo, ori e intentionata? daca e typo, a iesit misto, mie chiar imi place, contu-in-are, haha, un fel de "sa dea domnu contu tau sa "are in" el cati mai multi bani!, cum zic tigancile :), daca e intentionata, ai 10 puncte!)

 

later edit: acuma bat pariu ca toti deruleaza inapoi sa vada daca chiar scria asa! :)

 

P.S. Cineva m-a intrebat pe YM, nu, nu sunt eu pip-snaper-ul. Nu am avut timp sa ma angajez la acest concurs pentru simplul fapt ca acum imi mananca timpul liber ATC-ul lui 2008. Mai am inca jumatate din teste de facut, si se apropie scadentza (19 sept). Perioada aleasa pentru concursul de pe vamist a fost nepotrivita pt mine. Ar fi fair play ca adevaratul pip-snaper sa zica cine e, ca altfel ramane lumea cu idei preconcepute. Eu de obicei imi asum responsabilitatea a ceea ce fac, si m-a deranjat un pic faptul ca intrebarea a sunat cumva de genul "tu esti SnapCracklePip? ori ne spuneai numai daca faceai profit?"... Well, cred ca in trecut am zis si cand am dat cu oistea in gard, cu aceeasi placere cu care m-am laudat cand am reusit sa evit gardu...

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

SnapCracklePip este posibil sa fie si unul care a vazut concursul in lista de concursuri active de la Oanda si s-a inscris. Deci, e posibil sa nu fie membru pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Deci, Cornel, te-ai hotarat? :) Sa-mi trimiti si mie preferintele in materie de vinuri si adresa ta pe private, te rog.

 

Felicitari!

 

statement.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa castig si eu pentru prima oara ceva palpabil (o sticla de vin :) ) din forex!!! Wowwww! Pentru mine e mult .... ffff mult, poate pentru altii e putin si aici nu ma refer la o sticla de vin ci la principiul de a castiga ceva.

Acest concurs m-a invat multe si as sfatui pe toti incepatorii asa ca mine sa concureze deoarece te face mult mult mai respnsabil pe tranzactiile care le iei!

Totul a fost posibil numai cu ajutorul lui Mfx (datorita postarii strategiei lui de reversal), a lui Scrat (care ma consilieaza cand am vreo problema si ma pierd in aceasta lume a forexului),a lui Stefan ca i-a dat Dumnezeu ideea sa faca aceasta comunitate romaneasca super misto (nu acest forum, e mai importanta comunitatea, zic eu :) ), si nu in ultimul rand a lui Oltciter care are grija de toti copii astia ca mine din lumea Forexului!

 

P.S.: Mersi tuturor pentru felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.