Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

@ Stefaneee...

 

- unde sunt parametri de configurare a ftp-ului de pe win ...

- de ce trebuie comunicat prin FTP, nu se poate un serviciu mai popular, ex. http ? Nu se pot colecta statusurile direct de pe serverul fxpro?

- io la serviciu am drepturi limitate de config a strungului, va trebui sa traderuiesc noaptea ca ilegalistii ?

 

... de urat as mai ura ...

@Stefaneeeee!

La grea treaba te-ai mai inhamat! Te compatimesc sincer! Da... nu te descuraja! "Batranii" te sustin in totalitate! http://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/06.gif/04.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /><' />

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

@oltciter, va multumesc :P

 

@crocodelu, o sa-ti mai trimit o data mesajul cu setarile acum cand o sa trimit o noua transa de conturi pentru ca inteleg ca nu l-ai primit. Totusi, mai verifica o data mesajeria privata de pe forum pentru ca mie imi apare ca a fost trimis. Adresa este: http://forum.vamist.com/inbox.html Se foloseste FTP-ul pentru ca asta este disponibil in MT. Daca vrei, poti tranzactiona si de la serviciu si publici statement-ul numai de acasa. Si nu, statement-urile nu se pot lua direct de pe serverul FxPro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am trimis datele si la ultimii inscrisi.

 

Precizarile uzuale:

 

- daca cineva nu a primit datele sau a avut probleme cu configurarea, sa-mi spuna

- nu am numele reale de la:

Marcus74ctin

Marco

Whitebety

Romica

Damien

Ogg

 

Dupa incheierea inscrierilor, threadul asta se va inchide si voi deschide altul in care se va putea posta in timpul desfasurarii concursului (inainte de a inchide acest thread, voi pune link catre noul thread). De asemenea, am primit sugestii pe privat de la mai multi forumisti care au zis ca ar fi o idee buna sa deschidem si o sectiune in care concurentii (cei care vor, bineinteles) sa-si poata descrie strategia folosita in timpul concursului. Cei care sunt dispusi sa faca acest lucru, o pot face in sectiunea de strategii si planuri de tranzactionare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5.2 Concurentii care au efectuat tranzactii inainte de 7 ianuarie 2009, ora 00:00 (ora Romaniei) vor fi descalificati;

Au inceput descalificarile :P

8 barbones 2012.06 USD 447756 Monday, 05th January, 2009 @ 01:34am

20 dirzu ioan 1713.18 USD 470495 Monday, 05th January, 2009 @ 01:26am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I :P ntr-un fel ma bucur ca n-o sa-mi mai vedeti dezatrul din cont. Ma si gandeam, cine dreq m-a pus....

 

Oricum tot in concurs ma simnt, asa ca merita efortul, pentru emotii etc. Pe de alta parte, ca sa castigi, daca nu te arunci cu riscuri enorme, n-ai nicio sansa.

 

Deci, la concurs e una, pe bani e alta. Cu siguranta ca n-am sa risc niciodata asa cum fac acum, cu tranzactii de 1 sau 2 lev.

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I :P ntr-un fel ma bucur ca n-o sa-mi mai vedeti dezatrul din cont. Ma si gandeam, cine dreq m-a pus....

Era doar o gluma nevinovata. Cere-i lui Stefan sa stearga contul de pe lista si intra din nou in concurs. :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.