Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Cei care au primit datele pt ftp si si-au setat corect platforma apar pe forex[/acronym]-challenge"]http://vamist.com/forex-challenge

 

Cei care nu apar inseamna ca ori nu si-au setat corect platforma (trebuie sa urmareasca din nou pasii din mesajul trimis de mine si sa se asigure ca atunci cand apasa pe butonul "test" apare mesajul pe care l-am scris eu in mini-tutorialul trimis pe privat), ori nu au primit inca datele pentru FTP. Pana duminica (posibil chiar azi daca ajung acasa) trimite conturile de FTP si la ultimii inscrisi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

3 precizari:

 

1. @tibys, vezi ca ai facut un trade si equity-ul e mai mare de 2000 USD. Pana la inceperea concursului trebuie sa-ti faci alt cont si sa nu tranzactionezi pe el pana pe 7 ianuarie.

2. @Tavi, tu ai setat corect platforma dar inca nu a apucat sa publice niciun statement. De aia apare "N/A". Pana incepe concursul sa o lasi sa publice cel putin o data statement-ul

3. va rog sa tineti cont ca la sfarsitul concursului se vor verifica statement-urile detaliate si in cazul in care unul dintre castigatori a facut tranzactii inainte de data de 7 ianuarie, acesta va fi descalificat si va pierde premiu. Daca din greseala faceti tranzactii inainte de inceperea concursului, va rog sa va faceti alt cont pentru concurs pe care sa-l postati aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Ar fi dureros sa stau sa o actualizez eu manual :P Se actualizeaza singura in timp real.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am mai adaucat si coloana "Account" ca sa puteti vedea contul care este inscris in concurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.