Sari la conținut

Ho, ho ho


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Dragii mosului... banuiesc ca stiati ca o sa apara un thread ca asta :).

 

Ia sa vedem ce sa va urez eu voua... Sunt de parere ca de la o varsta ai auzit toate urarile posibile si imposibile si nimic nu te mai poate lua prin surpridere, asa ca nu o sa incerc sa fac (si nici sa copiez) o poezie frumoasa cu "lumina din suflet", sau cu "steaua care care-ti calauzeste calea", etc. In schimb, o sa ma limitez la urari clasice. Sa fiti sanatosi si sa fiti iubiti, sa (incercati sa) fiti veseli si buni cu cei de langa voi! Sunt adeptul "filozofiei" conform careia majoritatea lucrurile se intampla in viata datorita deciziilor pe care le luam. De cele mai multe ori, "a fost asa" pentru ca noi "am ales sa fie asa" si nu pentru ca "asa a fost sa fie". Din cauza asta, va mai urez si... sa aveti puterea de a trece peste deciziile incorecte... atat in viata cat si in trading... pentru ca, nu-i asa, in trading ca si in viata, deciziile proaste sunt inevitabile :P (asta ca mi-am adus aminte de un profesor de la facultate care tinea sa dea tot felul de exemple pe care le termina MEREU cu: "pentru ca, nu-i asa (aici avea ton interogativ... cred ca o imita pe Andreea Marin la Stupize Stupize), in management ca si in viata... bla bla bla" :)).

 

Sa revenim. De urat v-am urat (vedeti ca e fara diacritice) asa cum am stiut eu mai bine, acum ramane sa va si cant... Si nu inchideti boxele ca e doar o figura de stil. De fapt o sa cante John Lennon. Nu se pricepea el asa de bine ca mine, dar azi ma simt generos si o sa-l las pe el.

 

Craciun fericit si un an nou mai bun!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Am gasit ceva dragut, si m-am gandit la voi forexisti sa va fac o urare:

 

Craciun Fericit:

 

- pentru cine are chef sa doarma dar se trezeste vesel

... pentru cine inca saluta cu un sarut

... pentru cine munceste mult, dar se distreaza si mai mult

... pentru cine are entuziasmul unui copil si ideile unui om mare,

... pentru cine e grabit cu masina, dar nu claxoneaza la semafoare

... pentru cine ajunge cu intarziere dar nu cauta scuze,

... pentru cine stinge calculatorul pentru a sta de vorba cu cei dragi,

... pentru cine se trezeste devreme pentru a ajuta un prieten,

... pentru cine vede negru doar cand e intuneric,

 

... PENTRU CINE NU ASTEAPTA CRACIUNUL CA SA FIE MAI BUN!

 

La multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.