Sari la conținut

Cont FTP pt. forum


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Pun la dispozitie un server FTP pentru cei ce vor sa uploadeze cat si pentru cei ce vor info.

 

Am pus cateva carti pe care le studiez momentan. Daca are cineva ceva materiale interesante va rog sa uploadati. (Cartie, video, orice ne poate ajuta).

 

Numai bine

Multumesc, le-am downloadat! am o mica intrebare: Bird Watching in Lion Country este parolata. se intampla cumva sa ai parola?

Daca te intereseaza vreo carte anume spune-mi, n-ar fi exclus sa o am :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun la dispozitie un server FTP pentru cei ce vor sa uploadeze cat si pentru cei ce vor info.

 

ip: 72.167.131.130

user: forexres

pass: Vamistforum1

 

Am pus cateva carti pe care le studiez momentan. Daca are cineva ceva materiale interesante va rog sa uploadati. (Cartie, video, orice ne poate ajuta).

 

Numai bine

Multumim Daedalus,

Am mai uploadat eu cateva carti pe serverul tau. In ideea ca mai sunt si altii interesati sa le citeasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun la dispozitie un server FTP pentru cei ce vor sa uploadeze cat si pentru cei ce vor info.

 

Am pus cateva carti pe care le studiez momentan. Daca are cineva ceva materiale interesante va rog sa uploadati. (Cartie, video, orice ne poate ajuta).

 

Numai bine

Multumesc, le-am downloadat! am o mica intrebare: Bird Watching in Lion Country este parolata. se intampla cumva sa ai parola?

Daca te intereseaza vreo carte anume spune-mi, n-ar fi exclus sa o am :P.

 

Da, parola e separat intr-un fisier .txt, Birdwatchingpass

 

Merci tuturor care au uploadat, ideea e sa strangem cat mai mult si sa aibe toti acces. Voi mai adauga ceva materiale luni.

Editat de Daedalus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa intru si cica "Forbidden. You don't have permission to access / on this server. Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. "

Ce fac aiurea? As avea si eu de pus niste carti...

Hmmm, nu stiu ce se intampla, acum 5 secunde am verificat si merge. Sigur ai scris corect?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Pun la dispozitie un server FTP pentru cei ce vor sa uploadeze cat si pentru cei ce vor info.

 

ip: 72.167.131.130

user: forexres

pass: Vamistforum1

 

Am pus cateva carti pe care le studiez momentan. Daca are cineva ceva materiale interesante va rog sa uploadati. (Cartie, video, orice ne poate ajuta).

 

Numai bine

are cineva "Ichimoku Charts

An introduction to Ichimoku Kinko Clouds" by Nicole Elliott? daca ar putea sa o uploadeze aici, saau sa-mi dea un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.