Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

brrrr... vazand cifrele primilor din top incepe sa imi para bine ca am terminat contul, hahaha (râs mânzeşte)... daca pastram riscul cu care incepusem oricum nu aveam nici o sansa sa ajung pe acolo...

 

felicitari baieti! daca faceti asta si pe real, v-ati scos... iar eu tre sa ma apuc iar de babypips, ca inseamna ca nu am invatat inca nimic, sunt departe tare....

 

tradelover necajit (momentan intrat pe real cu un bet care merge spre SL)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Damien...nu te bucura prea tare...curand te ajung si te depasesc.....ia-ti adio de la premiu...nu mai am mult...CATIVA ANI si sunt peste...

M-ai spart frate...da-mi investor password sa copiez si eu pe real =))

asta e o gluma nu-i asa?

 

A-si fi vrut sa nu fie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

And it keeps going, and going and going............up. =))

Frate nu stiu ce metoda de tranzactionare folosesti sau ce mananci la prinz si sincer nici nu ma intereseza .....vreau doar sa te felicit pentru modul cum tranzactionezi.....oricare ar fi metoda ta daca si pe real iti merge asa esti un om de milioane de euro.

sincere felicitari si sper sa castigi...chiar o meriti....nu mai merita sa risti...stiu ca e greu sa te abtii dar cred ca e mai bine sa stai pe tusa vreo 2 saptamani! nu de alta dar sa mai avem si noi pt ce lupta %%-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damiane, nu vrei sa ma-nfiezi? fac treaba prin casa, aspirator, plimb catelelu', chesti d'astea.

Ma inveti si pe mine si din primul cont real dupa o luna de munca iti dau tot profitul. =)) Ce zici?

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.