Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Cand spun ca "banii vor fi virati" ma bazez pe contractul dintre Web Dots (firma mea) si FxPro si pe faptul ca tin la imaginea vamist-ului, iar daca (prin absurd) nu primiti premiile de la FxPro, le primiti de la Web Dots (si apoi e treaba mea sa rezolv cu FxPro-ul).

 

Cand am spus "sapt. viitoare" m-am bazat pe faptul ca reprezentantul FxPro care s-a ocupat de organizarea concursului este la Bucuresti pana maine. Deci, abia de luni (cand o sa fie in Franta) se va ocupa de distribuirea premiilor.

 

Cam pe asta ma bazez. Acum imi dau seama nu prea e corect sa spun ca "nu depinde de mine"... Depinde si de mine, dar inca nu s-a ajuns acolo %%-.

 

Am spus lucrurile de mai sus pentru ca am fost intrebat. Personal NU imi fac probleme ca premiile nu vor fi onorate de cei de la FxPro, dar inteleg ca faptul ca dureaza atata poate starni indoieli printre castigatori. Voi face tot ce pot ca sa grabesc lucrurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

@damien

 

spune si mie: cum ai facut 300% in 3 zile? (hai ca nu mai spun la nimeni)

Poti sa intri si tu in hora daca ai chef. Incet incet o sa mai postez materiale.

 

@damien

spune si mie: ti-a sugerat cineva sa te opresti? (sa nu se descopere ca de fapt nu sunt doar 10% pe luna)

A trebuit sa plec intr-o calatorie. Sunt atatia cat esti in stare sa faci, dupa cum se vede pe statement-urile tuturor.

 

@damien

multumesc anticipat penru raspuns sau nu. Oricum ai demonstrat ca mananci forex pe paine!

Cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Forumisti,

 

Va multumim inca o data pentru participarea activa la acest concurs, dorim de asemenea sa ii felicitam pe cistigatori si sa ii informam ca toate demersurile necesare au fost efectuate si in scurt timp primii 5 vor intra in posesia premiilor (care vor fi convertite in valuta respectiva a conturilor lor FxPro), va uram la toti mult succes si speram ca la editiile viitoare ale acestui concurs sa se inscrie cit mai multi participanti %%-

 

 

Ne cerem scuze pentru faptul ca la momentul actual site-ul in limba romana este indisponibil (dupa cum am mentionat anterior, el a fost tradus in totalitate dar din pacate este inca 'under construction', ) speram ca in scurt timp cei de la IT vor termina procesul de incarcare si varianta romana va fi iarasi disponibila, la fel este si cu live chat-ul roman din motiv ca e direct conectat cu site-ul FxPro.ro, in orice caz operatorii romani va sunt disponibili pe chat (pentru asta trebuie sa accesati chat-ul general si sa rugati sa fiti transferati spre un operator roman) sau direct pe email la info@fxpro.ro sau support@fxpro.ro

 

 

In cazul in care aveti oricare intrebari, sugestii, etc, va rugam sa ne contactati la telefon, email sau live chat.

 

 

Cu deosebita consideratie,

Echipa FxPro.ro

 

FxPro.ro

EuroOrient Securities & Financial Services Limited

____________________________________________________

Reglementată de Cyprus Securities and Exchange Commission (numărul de licenţă 078/07)

Adresa : 4 quai Papacino

06300 Nice, Franta

Tel: + 33 4 92 00 72 50, Fax: + 33 4 92 00 72 59,

Mail to: info@fxpro.ro

Web: www.EuroOrient.eu;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Damien. Nu stiu daca te-am felicitat. Felicitari! In primul rand ca impartasesti. Nu sunt credicios dar stiu ca Dumnezeu (acela care o fi, ungur, tigan sau bulgar) da inapoi inzecit. Asa am trait toata viata, nu m-am gandit niciodata ca imi va fi frig daca imi voi da camasa unui care n-are. In final, s-a intamplat exact cum am banuit. Camasa aia obosita si transpirata a valorat de o suta de ori mai mult. Nu e cazul nostru, dar esenta ramane.

 

Deja, din tot ce am citit in ultimele sase luni am inceput sa invat un prieten care e foarte mirat cum de o fac pe gratis stiind cat timp pierd citind si cautand. Cu siguranta, daca va trece mai departe, va face ca mine.

 

Si ma mai bucur ca-ti place vodka, inseamna ca voi avea "partener" la intalnire, desigur, daca vi.

 

@toticeicarevinlaintalnire

 

Din partea unui om care stie cum se bea un vin, va ofer tuturor celor care veniti o sticla de vin, spaniol. Doar sa stiu de care pana atunci - alb, rose sau rosu. Toate sunt semidulci. Marca vinului este Covides, importat de mine in Ro. Dejeaba il cautati pe net daca nu-l gustati. %%-

Nu o luati ca pe reclama ca nu e. Am importat vinul, e adevarat, dar inca nu l-am distribuit. De ce oare? ia ghiciti..., asa ca nu se gaseste nicaieri. doar la mine acasa. Ha ha ha.

 

PS. Si mai am idee: Daca am veni cu prietenele/i (neveste, amantele, iubitii etc) s-ar putea sa iasa mai misto, pe langa faptul ca nu vom avea tensiuni interconjugale apre avoir dupa.., zic io..,- Da' unde-ai fost, da' cu cine te-ai intalnit, dar acolo sunt numai baieti? si chesti d'astea ...

 

Asa ca vreau sa vad lista. Sper sa-mi mai ramana si mie de o bauta :)

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Damien. Nu stiu daca te-am felicitat. Felicitari! In primul rand ca impartasesti. Nu sunt credicios dar stiu ca Dumnezeu (acela care o fi, ungur, tigan sau bulgar) da inapoi inzecit. Asa am trait toata viata, nu m-am gandit niciodata ca imi va fi frig daca imi voi da camasa unui care n-are. In final, s-a intamplat exact cum am banuit. Camasa aia obosita si transpirata a valorat de o suta de ori mai mult. Nu e cazul nostru, dar esenta ramane.

 

Deja, din tot ce am citit in ultimele sase luni am inceput sa invat un prieten care e foarte mirat cum de o fac pe gratis stiind cat timp pierd citind si cautand. Cu siguranta, daca va trece mai departe, va face ca mine.

 

Si ma mai bucur ca-ti place vodka, inseamna ca voi avea "partener" la intalnire, desigur, daca vi.

 

@toticeicarevinlaintalnire

 

Din partea unui om care stie cum se bea un vin, va ofer tuturor celor care veniti o sticla de vin, spaniol. Doar sa stiu de care pana atunci - alb, rose sau rosu. Toate sunt semidulci. Marca vinului este Covides, importat de mine in Ro. Dejeaba il cautati pe net daca nu-l gustati. :)

Nu o luati ca pe reclama ca nu e. Am importat vinul, e adevarat, dar inca nu l-am distribuit. De ce oare? ia ghiciti..., asa ca nu se gaseste nicaieri. doar la mine acasa. Ha ha ha.

 

PS. Si mai am idee: Daca am veni cu prietenele/i (neveste, amantele, iubitii etc) s-ar putea sa iasa mai misto, pe langa faptul ca nu vom avea tensiuni interconjugale apre avoir dupa.., zic io..,- Da' unde-ai fost, da' cu cine te-ai intalnit, dar acolo sunt numai baieti? si chesti d'astea ...

 

Asa ca vreau sa vad lista. Sper sa-mi mai ramana si mie de o bauta :)

Foarte frumos .

Felicitari !

%%-:D:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari tuturor castigatorilor si celor care si-au verificat aptitudinile in acest concurs.

mai ales celor mai mici dintre noi felicitari pentru curajul cu care au optat sa participe indiferent de rezultate.

tot inainte, pionieri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Damien. Nu stiu daca te-am felicitat. Felicitari! In primul rand ca impartasesti. Nu sunt credicios dar stiu ca Dumnezeu (acela care o fi, ungur, tigan sau bulgar) da inapoi inzecit. Asa am trait toata viata, nu m-am gandit niciodata ca imi va fi frig daca imi voi da camasa unui care n-are. In final, s-a intamplat exact cum am banuit. Camasa aia obosita si transpirata a valorat de o suta de ori mai mult. Nu e cazul nostru, dar esenta ramane.

Mersi. Zic si la altii pentru ca imi face placere. Stiu ca daca ar fi 1000 ca si mine tot nu am misca piata mai mult de cativa pipsi. Asa ca ce conteaza cativa traderi/prieteni in plus? %%-

 

 

Foarte frumos .

Felicitari !

:) :) :D

Ca sa nu uit sa iti spun din nou, mersi arcond ca m-ai invitat. Concursul asta mi-a starnit cateva idei de proiecte pe viitor. Vezi ca mi-am pus link la threadul meu in limba romana la signatura (blatant advertising :) )

 

Damien

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.