Sari la conținut

Schimbare domeniu principal


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Astazi am schimbat domeniul principal din .com in .ro. Din cauza asta o sa vedeti ca daca scrieti vamist.com veti fi redirectionati automat catre vamist.ro. Toate linkurile existente sunt perfect functionale.

 

Un "efect secundar" al acestei schimbari este ca in cautarile pe google o sa fie o perioada in care vamistul va disparea. Cu timpul va reveni... mai sus decat acum (sper) =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Management

Se pare ca cei de la Community SEO de la care am cumparat softul de rescriere al URL-urilor (un soft care face URL-urile de pe forum Google friendly) au decis ca schimbarea domeniului este o incercare de fraudare. In consecinta, au dezactivat licenta. Sper sa rezolv cat mai repede problema si sa-i dea drumul din nou DAR sper si mai mult sa nu considere si aia de la IPB (de la care e cumparat softul de forumul) acelasi lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Un "efect secundar" al acestei schimbari ....

Este acela ca dispar parolele stocate in computer, hihi....

 

Mi-a disparut parola (memorata in firefox, dar pt domeniul cu com, chiar ma intrebam ca prostu ce boala l-a apucat, nu am vazut redirectarea decat dupa ce am reusit sa imi amintesc parola - in doar vreo doua-trei incercari, well... nu am imbatranit chiar de tot - si sa ma loghez, sa citesc postarea ta, si abia apoi am realizat ca e domeniu cu .ro si mi-am dat seama de ce nu mai stia ff-ul parola... hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.