Sari la conținut

Trading212


amiralul

Postări Recomandate

Va multumesc pentru sfaturi....dar MT4 ca platforma e prea complexa pentru mine....ma tenta trading 212 pentreu ca platforma lor online este User frendly....vroiam sa deschid un cont cu o suma modesta....250 euro maxim....sa vad cum merge treaba...dar totusi nu stiu daca sa ma risc.....intrebarea mea care este.....daca aveti cont real....ati reusit sa retrageti banii de la ei?? Pe platforma lor nu vad nicaieri ''RETRAGERI'' cum retragi...si daca exista problema in momentul in care incerci sa retragi banii. Multumesc mult! Si sincer pe mine ma intereseaza mai mult Actiuni si nu fOREX....sper caam nimerit forumul potrivit:)

Editat de Seth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Va multumesc pentru sfaturi....dar MT4 ca platforma e prea complexa pentru mine....ma tenta trading 212 pentreu ca platforma lor online este User frendly....vroiam sa deschid un cont cu o suma modesta....250 euro maxim....sa vad cum merge treaba...dar totusi nu stiu daca sa ma risc.....intrebarea mea care este.....daca aveti cont real....ati reusit sa retrageti banii de la ei?? Pe platforma lor nu vad nicaieri ''RETRAGERI'' cum retragi...si daca exista problema in momentul in care incerci sa retragi banii. Multumesc mult! Si sincer pe mine ma intereseaza mai mult Actiuni si nu fOREX....sper caam nimerit forumul potrivit:)

 

Daca nu ai cont inca rezulta ca nu ai ce retrage deocamdata. Cand iti vei face cont, acolo, la "Contul meu" exista optiunea "Retragere". Eu de retras inca n-am retras, ca-s la inceput si la inceput orice cash in plus e important. :biggrin:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

@cristea, asta cu "Este de incredere?" este in coada de peste; nici un trader serios nu o sa iti garanteze ceva pentru un broker, exista 2 tipuri de brokeri: cu probleme mari si 2) cu probleme mai putin mari (cu timpul o sa intelegi de ce). Daca bagi 2-300 de dolari acolo , este de incredere, ...daca ii mai si pierzi , este si mai de incredere ... in rest e o jungla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand am intrat pe demo numai la ei am stat. Constat preocuparea pentru imbunatatirea platformei de tranzactionare, desi unele aspecte minore mai pot fi puse la punct. Acum 2 saptamani au mai facut un upgrade iar fanii platformelor bazate pe web cred ca vor fi multumiti, cred ca e una din cele mai avansate platforme de acest tip. Repet, unele mici imbunatatiri mai au loc.

Despre seriozitatea lor ca brokeri? Nu cunosc, poate sunt altii care pot da mai multe amanunte.

Un punct in minus: au eu/dolar (spread 3 pipsi) si eu/dolar pro (spread variabil, intre 1,9 si 4 pipsi). Daca vrei pro, tranzactionezi minim minilot. La cel normal poti si microlot.

 

Daca cineva din admini poate modifica titlul topicului din trading 121 in trading 212:) Nu de alta, poate cauta cineva trading121 si va zice ca vorbim de stafii:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Daca cineva din admini poate modifica titlul topicului din trading 121 in trading 212:) Nu de alta, poate cauta cineva trading121 si va zice ca vorbim de stafii:)

 

S-a rezolvat, nu vazusem ca e o diferenta, pt ca nu stiam brokerul, dar citind topicul se pare ca cineva chiar a cautat trading121 si nu a gasit, haha..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.