Sari la conținut

astredafreesignals


Postări Recomandate

A inceput incasarea stopurilor pentru cei intrati long saptamana trecuta. Trendul bull isi pastreaza directia chiar si la o coborare in zona 1.3200 ... doar n-o fi nebun sa coboare pana acolo. Ideal ar fi sa termine azi cu corectia... dar asta vom vedea abia pe america.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimbare rapida de decizie :-? ... asta nu e comportament normal de corectie.

Inchid ordinul short din 1.3590 cu profit 60 pipsi, profit cumulat 160 pipsi si intru long la 1.3530 . Week-end placut :)

Miscarea este chiar una normala pentru o structura corectiva!

Cred ca te-ai grabit! In continuare cred ca aceasta corectie nu s-a terminat inca.Targetul de la 1.3400 ramane inca valabil.Weekend placut!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam atat pe azi... pana luni la amiaza up e/u

A atins 1.3450 si isi va definitiva structura corectiva de tip ABC pe 4h.Ma astept ca zona 1.3430-1.3400 sa fie un suport destul de puternic pentru stoparea corectiei.Ramane de vazut cum se va comporta luni.Voi urmari price action in acesta zona.UN pin bar sau un outside bar bulish pe aceasta zona va fi semnalul pentru long. Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A atins 1.3450

:-? nu vreau sa cadem in derizoriu - dar pe ce platforma iti arata tie 1.3450 ? Eu nu am nicaieri sub 1.3459.

Oricum nu conteaza ... ideea e ca dpmdv aici trebuie sa se termine corectia . Daca scade sub 1.3450 atunci prima statie e pe la 1.3420 si asta in drum spre cel putin 1.3300

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.