Sari la conținut

astredafreesignals


Postări Recomandate

Catalin, cand spuneam "sa postezi si altceva in afara de URL-uri" nu ma refeream la semnale. In fine, uite cum facem: posteaza daca vrei semnalele, dar fa-o intr-un topic separat.

Off topic: Mai Stefane! Ma inebuneste noul format al forumului.Pana gasesti un post te apuca freeclimbing-ul pe monitor! Banuiesc ca a fost o problema de spatiu de s-a adoptat acest nou tip de navigare prin topicuri si posturi! Imi placea mai mult vechea varianta!

In sfasit! Cred ca va trebui sa ma obisnuiesc! Dar stii vorba :"Calu batran ...." si hamul .... cam greu!

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Nu am schimbat nimic la forum. Am totusi o banuiala :). Du-te la options (deasupra primului post, in dreapta) si la display modes selecteaza standard. Acum e ca inainte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchid ordinul short din 1.3970 cu profit de 20 pipsi , profit cumulat 620 pipsi. Deschid long la 1.3950. Nu am idee cat de sus va urca sau daca va urca ... ( cred ca cineva are camara plina de $$$ ... sper ca macar sa fie hartie de calitate ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.