Sari la conținut

Concurs Admiral Markets


Postări Recomandate

Too late man, am dezinstalat totul, nu mai merita efortul. Ma concentrez pe real si basta.

Da loginu si parola la un preten sa incerce ... daca nu ai cui, da-o incoace sa vedem care este treaba, de ce nu se conecteaza la tine...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

@Andrei am vb si eu cu ei ca nu-mi mergea cu serverul primit pe mail si mi-au spus sa selectez Admiral Demo. Daca mai ai chef, incearca si cu serverul ala. Ar trebui sa mearga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Atunci cred ca singura varianta este sa vorbesti direct cu ei. La mine a mers cu Admiral Demo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum nu cred ca mai conteaza, am pierdut un tempo cum s-ar spune si pentru mine e importanta chestiunea asta. poate urmatorul. thanks for help

 

ps apropo cu ce suma sa intrat in concurs? 2000 usd? ca ma uitam la clasamentele cu baietii astia din frunte sa estimez daca as mai avea un cuvant de spus acolo sus

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.