Sari la conținut

Campionat forex


Postări Recomandate

  • Management

Se pare ca se inmultesc concursurile de forex in care sunt invitati in mod special si romanii. Eu zic ca-i un lucru foarte bun :-?

 

forex[/acronym]/bulbrokers"]Bulbrokers organizeaza "Romanian Forex Grand Prix". E un concurs organizat sub forma unui campionat si puteti tranzactiona (conform regulamentului) urmatoarele instrumente:

 

• Currencies

• CFDs on stocks /listed at London Stock Exchange, Deutsche Boerse, Paris Stock Exchange, NYSE/

• CFDs on indices

• CFDs on oil futures

• CFDs on gold futures

• Cash stocks on Bulgarian Stock Exchange

 

Concursul se desfasoara pe 3 etape lunare si fondul total de premiere este de 6100 de euro (sper ca am facut bine calculul). Din cate am inteles eu, puteti castiga de vreo 5 ori pe parcursul concursului (la sfarsitul fiecare etape x 3 etape + premiul pentru cele mai multe puncte acumulate + premiul pentru cea mai mare balanta). Sistemul de premiere e putin diferit fata de restul concursurilor pe care le-am vazut, dar mi se pare interesant ca sunt mai multi oameni care au sanse sa castige. In fine, puteti sa cititi mai multe despre premii si cum se acorda aceastea din regulamentul oficial

 

La acest concurs forex[/acronym]-bulbrokers"]va puteti inscrie chiar de pe vamist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Se pare ca se inmultesc concursurile de forex in care sunt invitati in mod special si romanii. Eu zic ca-i un lucru foarte bun :-?

La acest concurs forex[/acronym]-bulbrokers"]va puteti inscrie chiar de pe vamist.

 

M-am inregistrat . am instalat platforma si m-am logat cu login si password pe care mi le-au trimis prin mail insa am o problema . in regulamentul de concurs spune ca depozitul initial este de 10k iar la mine apare doar 5k

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Le-am spus despre aceasta problema si maine se vor ocupa sa o rezolve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@merlyn ce user ai folosit la concurs?

Numele real: Stan Ion.

Cred ca eu am facut o pozna (abia acum am vazut): pe formularul de inscriere la o rubrica erau 2 optiuni respectiv 1- Romanian Grand Prix 2009 si 2-STS-FOREX and CFD 2009.05

 

iar eu bifasem STS-FOREX and CFD 2009.05.

Acum am completat din nou formularul cu optiunea 1 Romanian Grand Prix 2009 si mi-au trimis mail cu un nou cont si o noua parola . asta e OK are depozit de 10k. Problema e ce fac acum cu vechiul cont ? Pacat ca nu am tranz. pe el pana acum , se pare ca ala era valabil pt. un concurs care se finalizeaza la sfarsitul lunii Mai. Ala trebuie sa-l sterg din acount ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Nu cred ca are vreo importanta daca il stergi sau nu. Numai sa nu tranzactionezi din greseala pe ala pentru romanian grand prix pentru ca nu se vor lua in considerare tranzactiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu e bine?

 

Mi-am facut cont si cand intru pe el ... am doar 0k

Ce server ai ales???

 

cand ajung acasa am sa ma uit [ lol ... pana acum numai despre server nu am vorbit ... :)))) ] [sunt un mare n00b :)))) ]

Editat de slackware
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.