Sari la conținut

Campionat forex


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

S-a rezolvat. Ar trebui sa ai 10.000 USD in cont acum.

 

Daca mai aveti probleme si vreti sa fie rezolvate mai rapid, puteti sa vorbiti si direct cu cei de la Bulbrokers (au pe pagina lor un buton de "live support" si puteti sa vorbiti direct cu un reprezentant de-al lor, in limba engleza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre concurs??Pana acum am observat doar ca platforma lor e de rahat (e prima oara cand tranzactionez pe Mt4 )dar au fost mai multe situatii cand am pierdut mai mult decat trebuia pt ca nu imi lua ordinul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat. Ar trebui sa ai 10.000 USD in cont acum.

 

Daca mai aveti probleme si vreti sa fie rezolvate mai rapid, puteti sa vorbiti si direct cu cei de la Bulbrokers (au pe pagina lor un buton de "live support" si puteti sa vorbiti direct cu un reprezentant de-al lor, in limba engleza).

 

Multumesc mult ... e bine acum... ma pun pe tranzactionat ... succes la pips

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O chestie care mi s-a parut destul de incitanta la inceput (batalia RomaniaFX/BulgariaFX) vad ca a disparut acuma. Ne-au pus pe liste diferite, romanii pe una bulgarii pe alta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Da, cei din Bulgaria au fost mutati pe o lista separata. Concursul asta este numai pt traderi forex din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Uite, ca sa te mai ambitionezi putin, intra aici: http://stsfinance.bg/i/index.php?p=ctrating&i=200900 Daca la sfarsit vei avea mai mult decat cel de pe primul loc de acolo, dau un whiskey la urmatoarea intalnire (daca ajungi, ca data tecuta nu ai mai vrut sa ne vezi) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu leverage mai mare si niste riscuri ciudate ca si data trecuta s-ar putea, dar nici nu o sa ma chinui de data asta. Fie ce o fi.

 

Personal am vrut sa ma scot din concurs ieri, dar nah, we'll see.

 

PS: si totusi, daca reusesc prima dublare si a doua, sa stiu exact ce semnifica wiskey-ul ala. Un pahar, un shot, o sticla? http://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/shy.gif

Editat de damien
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.