Sari la conținut

Campionat forex


Postări Recomandate

Tranzactia 1:

 

post-2510-1249831737_thumb.png

 

Emanuela_Colanescutt1.xls

 

Intarare contratrend sau pe o speculatie e terminarii trendului up de pe gbp/usd. Urmareste eventualele trenduri formate la inceputul sesiunii europene. Risc asumat 100%, nefolosirea Sl-ul cat si timpul petrecut in tranzactie ii da sanse minime pentru a-si pastra locul 1 pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Intrerupem programul obisnuit pentru o stire de ultima ora: MI-AM INCHIS DIN POZITII, asa ca,

 

Tanti,

 

Emanuela Colanescu:

 

 

" WHO LET THE DOGS OUT, WHOOO, WHOOO?"

 

ps revin maine cu analize ale tranzactiilor primilor 3 participanti, saptamana aceasta nu am avut timp.

 

post-2510-1250275341_thumb.png

 

Si inca-o data mai flacai si mai ales lui Tanti Emanuela Colanescu: " WHO LET THE DOGS OUT, WHOOO, WHOOO?"

 

 

Bafta la pips

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Management

Romanian Forex Grand Prix s-a incheiat (dar va puteti inscrie in continuare la celelelate concursuri de la ei de pe site).

 

Rezultatele finale le gasiti atasate.

 

LE. Am reatasat fisierul pentru ca in primul mail pe care l-am primit de la ei era o greseala.

Romanian Grand Prix 2009 Final Winners.doc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romanian Forex Grand Prix s-a incheiat (dar va puteti inscrie in continuare la celelelate concursuri de la ei de pe site).

 

Rezultatele finale le gasiti atasate.

 

LE. Am reatasat fisierul pentru ca in primul mail pe care l-am primit de la ei era o greseala.

 

Unul din cele mai frumoase rezultate ale comunitatii forex din Romania , daca nu chiar cel mai mare in acest moment .

Dovada elocventa ca aceste concursuri sunt extrem de utile in atragerea si formarea traderilor , mai vechi sau mai noi in domeniu .

De aceea doresc sa spun doar atat :

Felicitari VAMIST !

Felicitari Stefan !

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.