Sari la conținut

Swissdealing


naibody

Postări Recomandate

pare a fi o mare gluma si escrocherie in acelasi timp insa nu mi-am facut nici o parere inca...

 

am cautat pe forumuri sa vad ce mai gasesc despre ei si am gasit unele posturi chiar si al unui reprezentant al companiei.

 

explicatia lor ar fi ca in elvetia nu poti accepta legal depuneri de bani decat daca esti banca. in schimb daca primesc bani pentru a acoperi o balanta negativa in contul de trading nu se considera depunere de bani deci se incadreaza in legile stricte ale elvetiei.

 

 

http://forums.babypips.com/rate-my-broker/...ss-dealing.html

 

http://www.earnforex.com/forum/f10/swiss-dealing-880/

 

sunt curios daca o sa putem retrage bani. cam asta ar fi elementul decisiv din punctul meu de vedere chiar daca restul detaliilor lasa de dorit.

cu toate ca serviciile lor sunt oarecum deplorabile la ora actuala, atat timp cat pot face niste dolarei din nimic... e o distractie faina, pentru mine cel putin...

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca la sfarsit o sa fie o excrocherie tot noi avem de castigat.Cel putin eu asa simt.Eu ii consider reali, si asta ma determina sa fiu mai atent cu tranzactiile.Mai mult valoreaza acumularea de experienta decat 100$.Oricum nu o sa ne imbogatim cu cei 100$ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am patit la fel cu take profit-ul. partea delicata e ca daca e picat serverul nu poti inchide nici manual.

eu m-am oprit din trading cu ei. astept sa dea drumul la paypal sa vad daca pot scoate profitul :) si dupa aia incerc din nou cu cei 100. cum spuneam pentru mine e o distractie faina din care poate ies si cu ceva dolarei PLUS EXPERIENTA, ca mi-am permis sa incerc noi sisteme/strategii.

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.