Sari la conținut

Tranzactionam de pe mobil


Postări Recomandate

La 500mb nu ar trebui sa iti faci probleme.Eu am 3GB banda pe luna si o data am depasit 1.5GB.Acum in 15 zile am facut trafic 460MB dupa ce am dw mp3-uri si m-am uitat pe youtube.com.

Nu stiu ce operator ai , dar ai putea sa incerci de la vodafone ca au pt 0.75 euro/zi in limita a 70MB. Iei o zi , stai calare pe net si vezi ce trafic faci.

Atentie ca siteul specificat de tine si se vede bine.(au versiune pt mobile).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite si un screen shot cu exemplul de care ziceam. Se pot suprapune mai multi indicatori in exemplul de fata stochastic cu MFI si mai jos RSI cu volumele. Asta e minunatia care o are MT4 mobile si nu exista in varianta clasica pentru desktop :D

 

post-2415-127583626458_thumb.jpg

 

 

Gresit, se poate foarte frumos si pe desktop... Doar faci drag & drop din Navigator peste un oscilator deja adaugat si sa vezi ce frumos il suprapune :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata f bine....daca rulezi 2 platforme mt4 plus un site gen cnbc.com de cateva ori pe zi, te incadrezi in 500mb pe luna ?

 

in principiu da

 

Gresit, se poate foarte frumos si pe desktop... Doar faci drag & drop din Navigator peste un oscilator deja adaugat si sa vezi ce frumos il suprapune :D

 

hehe. nu stiam... frumos asa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Salut!

Eu folosesc platforma InstaTrader de la InstaForex. Este echivalentul programului metatrader 4. Se pot utiliza aproape toti indicatorii din MT4.Ca internet provider folosesc Orange Wap, doar ca in setarile programului trebuieste introdus expess proxy-ul. Executiile sunt instantanee ca si pe laptop dealtfel.Nu stiu daca te poti loga la alti brokeri dar acesta ma satisface pe deplin dupa ani si ani de tepe. Ca si telefon folosesc un HTC Diamond2 si consider ca zboara.Daca doresti voi atasa niste screen-uri sa poti vedea interfata la lucru. Din ce stiu, pe langa versiunea PDA (WM) mai au si pentru smartphone-uri. Dar acelea nu le-am incercat. Nu stiu daca e voie de postat linkuri dar daca moderatorul va permite potarea, am descarcat de la www.instaforex.ro, sectiunea de "Descarca terminalul InstaTrader". Succes in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

A incercat cineva platforma pentru iphone de la Dukascopy? Sunt curios cum merge analiza tehnica pe ea in comparatie cu mt4.

 

Ma bate gandul sa trec pe iphone dar ar fi frumos sa fiu convins ca nu dau pasarea din mana pe cioara de pe gard. Voi ce parere aveti? A incercat cineva trading de pe iphone? Ma intereseaza doar platformele ce ofera instrumente de analiza tehnica doar de la brokeri cat de cat seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.