Sari la conținut

Postări Recomandate

Deschid acest topic in ideea postarii si de catre dumneavoastra de clipuri sau linkuri spre clipuri utile in invatarea unor tehnici de baza in tradeul forex

 

Pentru inceput ve-ti putea gasi materiale didactice si clipurile mele in urmatorul ftp

ftp://72.167.131.130

 

user = forexres

password = Vamistforum1

 

In acest FTP ve-ti gasi ultimele mele 12 clipuri.

 

 

Sper ca acest topic sa fie de folos membrilor acestui forum! Si nu numai!

 

Bafta! :)

Editat de oltciter
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nice. Tine-o tot asa Sorine. Excelent materialul. O sa incerc si eu pe viitor sa explic video, daca se poate, o strategie cat mai buna pentru toata lumea. Bafta

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

In curand voi pune video-urile si in forex[/acronym]-video"]sectiunea speciala de pe site. Am primit acordul lui Oltciter sa apara acolo. Daca mai e cineva interesat, sa puna filmele acolo, sa-mi spuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu privire la sistemul tau de tranzactionare, am trasat la gbp/usd ceva similar si am descoperit ca 1.62 e un nivel important, greu de depasit si, sub care cred ca va face un pin ceva, sau un alt pattern bearish convingator. Bafta

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu privire la sistemul tau de tranzactionare, am trasat la gbp/usd ceva similar si am descoperit ca 1.62 e un nivel important, greu de depasit si, sub care cred ca va face un pin ceva, sau un alt pattern bearish convingator. Bafta

Da! Intradevar din pct de vedere daily 1.6200 este un PPZ.Am pus pe chartul atasat sageti care arata locul unde acesta zona a jucat atat rol de suport cat si de rezistentza.

Dar....! Nu trebuie sa plecam de la ideea falsa ca "trebuie" neaparat sa se intample ceva acolo cu pretzul cand zona a fost atinsa.

Trebuie sa plecam de la ideea "daca" se intamlpa ceva cu pretul in aceasta zona, ne aflam intr-o locatie care s-a manifestat puternic in trecut si sansa de a deschide o pozitie cu potential mare creste.

post-1363-1247138484_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.