Sari la conținut

Caut broker pentru cont real


Daedalus

Postări Recomandate

mie de departe cei mai buni brokeri din piata mi se par oanda si dukascopy.

 

La fel cred si eu. Oanda sunt foarte buni pentru cei cu conturi micro de la 1 dolar.

Dukascopy sunt foarte buni pentru cei cu bani multi, iar la fel de buni mi se par FXCM .

I-am incercat pe toti trei, fiecare avand avantaje si dezavantaje; momentan m-am oprit la FXCM - imi place foarte foarte mult platforma lor :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Roboforex aiurea, ofera... azi am incercat sa ma inregistrez si dupa nspe parole si pinuri si confirmari pe mail si telefon cica nu le-am bagat in ordine in scriptul din mt4, deci n-am cum sa iau bonus..:-) Tipa de pe chat habar n-avea ce discutam, doar ca, daca nu apare bonusul, inseama ca nu il pot lua! Nu se stie de ce. Asa.

 

Paxforex si Tradefort par ok - primul ofera 100 dolari, al doilea vreo 5 dolari pe microcent.

OctaFx - inca astept validarea (cica dureaza doua zile...)

FBS mi-au mai placut, da' aia 5 dolari s-au dus...ca vintul...:-))

Admiral sint ok (si au spreads mici si executie buna), Metal imi plac mie in mod deosebit pentru cum se misca mt4-ul lor, in rest au o gramada de probleme, inclusiv tranzactii pe care nu le poti inchide daca au sl (?!).

500 plus au o platforma imposibila, in rest ok.

Cam pe astea le-am testat cu no deposit bonus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca ma bag in discutie, dar treaba asta cu bonusurile e teapa! Ca sa atraga fraierii. Oricum, bonusul nu se poate retrage, ci trebuie sa-l joci.Si ce rost are un bonus de 50% pe care nu-l poti scoate, cand oricum ai pe platforma levier de x100???

Deci,e teapa! Dupa ce bagi banii, au ei grija sa devina ai lor! Toti!

Nimic nu e gratis! Nu exista bonusuri!

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La bonus fara deposit, pentru ca la asta ne refeream, rostul e ca nu bagi banii tai: deloc.

Si profitul il poti scoate dupa un nr de tranzactii.

 

Pentru mine e un experiment: sa vad daca si cit pot sa scot din scalping, fara absolut nici o investitie initiala... dintr-un bonus minim...sa zicem 5 dolari. Sau 15. :-)

Am un cont separat "pe bani de acasa" la care, intr-adevar, nu m-a interesat bonusul.

Editat de teodora
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.