Sari la conținut

Nou concurs la XTB


Postări Recomandate

Eu ziceam ca la sfarsit, cand se incheie concursul sa vedem si noi pe viu contul celui care a castigat porscheul <:-P

 

Asa ne ridica si noua moralul vazand ca se poate se e pe bune <:-P

 

Sigur ca da, de ce nu? Ar fi foarte interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Hai baieti sa ne imbunatatim tradingul si sa le luam Porche-ul si toate laptop-urile

 

Eu unu nu am excelat, o sa incep sa maresc loturile, poate ma apropii de cei fruntasi:

 

DetailedStatement.htm

 

post-2510-127070215738_thumb.gif

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pierdut juma de cont deoarece am fost nerabdator sa intru in tranzactii, iar apoi am iesit prea repede.

astazi in loc sa intru cu lot mare pe eur usd am intra cu lot mic.

 

Pe concursuri nu stiu daca are importanta riscul asa mult, cu mentiunea ca riscul sa nu fie exagerat, de genul 40% sau mai mult. Un 30% zic ca ar fi maximum, in acest sens.

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e castigurile mari de top la concursuri se obtin prin trade scapling cu lot maxim. Daca aplici divergente si intrari cu pinuri pe un TF mai lung de 2 zile , nu vei scoate puncte pentru top 1 2 3, vei ajunge pe la mijloc.

Trading agresiv pe tf fff scurt, in realitate sunt putini ce fac asa pe cont live.

Mai adaug ca acest tip de trading se aplica mai ales pentru concursuri cu perioada scurta de desfasurare, nefiind indicate pe 1 2 luni de desfasurare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.