Sari la conținut

[Rezolvat] Revizie Tehnica... De Sambata Seara Pana Duminica Seara


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Am cumparat un server nou (deh, tre' sa tinem pasul cu progresul tehnologic) si voi transfera forumul si site-ul in cateva zile. In plus, voi upgrada si softul de forum si vom avea din nou un cont de ftp pe care sa-l putem folosi fara sa ne restrictioneze providerii accesul pentru ca am folosit prea mult din banda lor pretioasa (acum imi da mana sa spun asta dar sa vad ce ma fac daca vor incepe sa downloadeze cateva mii de oameni in acelasi timp filmele lui Olciter). :D In cocluzie, in urmatoarele zile este posibil sa nu puteti accesa vamist-ul. Voi incerca sa limitez cat mai mult perioada in care nu este disponibil, dar cred ca cel putin de sambata seara pana duminica seara va fi offline.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Asta este noul forum! Si serverul e nou dar pe ala nu-l puteti vedea :D Ar fi multe de spus, dar avand in vedere ca ieri noapte nu prea am dormit si ca s-ar putea sa-mi cada capul pe tastatura, o sa ma limitez la urmatoarele:

 

- sunt constient ca e posibil sa apara probleme cu noua versiune dar ma bazez pe voi sa "tipati" la mine cand dati de cate un bug (puteti scrie chiar aici);

- aveti din nou sistem de reputatie (cei care au conturi vechi pe vamist stiu despre ce e vorba pentru ca a mai fost in urma cu ceva timp asa ceva). Practic puteti sa cresteti reputatia celor care va plac si sa o scadeti pe a celor care nu va plac prin adaugarea sau scaderea de puncte de reputatie (scuzati explicatia babeasca). In felul asta se va vedea cine e apreciat si cine nu :D. Va rog sa nu abuzati si sa folositi sistemul constructiv;

- va recomand sa va plimbati putin prin optiunile din profil ca sa vedeti ce e nou;- stiu ca lipsa functiei "view post history" va supara pe unii dar promit sa ma ocup si de ea (desi se pare ca in veriunea asta va fi mai greu de facut). Pana atunci aveti functia "view new content" care va arata continutul nou, dar grupat pe topic-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Se pare ca am gasit si prima problema. Vad ca fast reply-ul nu fnctioneaza cum trebuie... Ma ocup de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Verific ora

 

Da la mine e ora 19:56, iar la reply imi arata 9:51 PM. Cum pot seta sa-mi arate ora editarii?

 

LE. Acuma vad ca @Stefan sta la Londra. Totusi nu ar fi mai bine sa fie setat forumul pe ora Romaniei daca traim in Romania? (unii).

Editat de msjohntm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Intr-adevar, se pare ca e o problema cu ora serverului. Rezolv cand ajung acasa. Si sper sa fie si ftp-ul gata tot azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.