Sari la conținut

Deltastock


Luca

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...

v-as ruga sa-mi spuneti experientele voastre cu Deltastock ( pozitive dar mai ales negative) si eventual o parere despre platforma demo, in cazul in care nu ii aveti ca broker.

 

multumesc.

 

 

VARZA !

 

Asta e parerea mea despre Deltastock .

 

Barem SUPORTUL E DE TOATA JENA !

 

Nici dupa 4 zile nu mi-au raspuns la e-mail, pendinguri neactivate sau anulate fara motiv, vorbesc cu peretii.

 

Executii intarziate , in platforma web arata un pret cand inchizi sau deschizi o faci la diferenta de 3-5 pipsi.

 

Evitati-i !

Editat de apolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Am o problema la Deltastock Metatrader.Cand vreau sa pun o ordine de tip market order, nu ma lasa sa editez TAKE PROFIT si STOP LOSS-urile.Le pot modifica dupa ce am pus ordinul dar nu inainte,ceea ce ma enerveaza,fiindca daca ti se strica internetul dupa ce pui ordinea si nu mai poti pune un stop loss,pierzi ...

Cu pending order e ok,dar fiindca sunt scalper nu prea il folosesc.Am vazut pe videourile de pe siteurile lor ca ar trebui sa fie activat TP si SL si cand pun ordinea dar din nustiu ce motiv este gri si nu se poate edita.Nu stiu daca e problema cu calculatorul sau nu am instalat bine metatraderul dar nu am mai patit asa ceva.Daca aveti vreo solutie va rog sa ma ajutati,mersi! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din experienta personala, evita Deltastock.

 

Pe cont real ai avut experienta aceea neplacuta cu suportul clienti? Intreb fiindca, dupa cum si tu stii, pot fi diferente mari intre conturile reale si demonstrative. Oricum deltastock, din cate imi amintesc, nu avea review-uri prea bune pe mai multe forumuri si site-uri de rating. Iar la capitolul suport clienti, de asemenea. Ca inexistent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

MA Ribbon.

Cred ca mi-ai dat celalalt indicator, cel cu 2 linii (una rosie si una verde)

Uite despre care vorbeam:

 

http://oi49.tinypic.com/15dt01y.jpg

 

 

Linia verde-fluorescenta pe care tocmai ai incercuit-o este, de fapt, parametrul Chinkou Span a oscilatorului Ichimoku Kinko Hyo. Recomandarea mea este sa va documentati inainte de a face trading dupa ceva, sa ii stiti toate chichitele.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.