Sari la conținut

Analiza Tehnica


cristianioan

Postări Recomandate

Buna Ziua

 

Tranzactionez forex din anul 2004.Am acumulat ceva experienta,pe care o pot impartasi celor interesati,printr-un blog de analiza tehnica dedicata catorva paritati majore.Voi incerca actualizarea aproape zilnica a acestui blog.

 

www.cbtrading.blogspot.com

 

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Buna Ziua

 

Tranzactionez forex din anul 2004.Am acumulat ceva experienta,pe care o pot impartasi celor interesati,printr-un blog de analiza tehnica dedicata catorva paritati majore.Voi incerca actualizarea aproape zilnica a acestui blog.

 

www.cbtrading.blogspot.com

 

 

Succes!

 

Felicitari si multzumiri pentru ajutor! Posted Image<' />

O singura nelamurire am!

De ce un blog in limba engleza si nu in frumoasa noastra LIMBA ROMANA?:D

 

 

 

PS: M-am uitat ceva mai atent si am gasit si ceva in romaneste! Nu stiu de ce dar imi da impresia unui copy/paste foarte reusit!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....In limba engleza,pentru ca este "limba oficiala" a forex-ului.Cat despre "copy/paste",nu este adevarat...sunt parerile mele despre cateva instrumente,postate pe un blog creat de mine...

 

 

OK! OK! Mea culpa! Dar ar fi interesant sa vedem cateva analize tehnice insotite de charturi postate si aici in cadrul forumului pe sectiunea de specialitate . In romaneste , bineinteles!

 

Bafta!:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.