Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Incepem sa stam mai bine la numarul de participanti :

 

11 Sorin Bolache demo172152

20 Dirzu Andrei-ovidiu demo172180

49 Khalaf Nasrallah demo172317

448 Dan Lascoschi demo173972

707 Gabriela Simona Negoita demo175230

879 Ovidiu Ignat demo176068

909 Aurel Marian demo176281

926 Ovidiu Stroe demo176413

1065 Florin Adrian Bacria demo177028

1093 Barbu Tripadus demo177098

1104 Alin Razvan Serban demo177165

1116 Petrica Radu demo177259

1153 Florin Puti demo177376

1322 Stan Ion demo178180

Mai este inca suficient timp pentru inscriere . Cel mai interesant lucru e ca sunt tari cu o participare mult mai numeroasa decat ar fi de asteptat , respectiv Vietnam , Iran sau Egipt .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine va gasi ca este avantajoasa , ca investitor sau job , este valabila oferta :

 

Forex, Primul Pas Pe Bursa

 

 

Mi-am facut User pe Vamist special pentru a raspunde acestui Topic.

 

Mare atentie la compania la care se face referire, este foarte cunoscuta pentru tepe. Pe scurt, dar esential:

 

- angajeaza doar incepatori, avansatii sunt evitati deoarece isi dau seama de manarii.

- incercau "combinatii" cu alte companii de forex prezente pe piata din Romania.

- am cunoscut personal fosti angajati de la ei (sub, respectiv 20 de ani, deci incepatori), paraleli cu piata forex, care mi-au dezvaluit informatii soc despre cum erau executate ordinele clientilor.

- compania respectiva trimite pe teren (la seminarii, intalniri comunitate forex, etc) angajati special pregatiti sa racoleze noi "fraieri" cu expresii de genul "conturi mari de 100.000 euro", "clienti mari", "bonusuri uriase". Nu exista asa ceva.

 

Nu credeti, trimiteti-le un e-mail ori mergeti in vizita la ei sau chiar documentati-va si veti afla cu siguranta.

 

Si promit ca pana la sfarsitul anului veti avea toata povestea publicata in detaliu.

 

 

Tranzactii profitabile!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.