Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Intra Andrei, intra sa ii batem pe bulgari. Intotdeauna ne-o iau inainte. Intra in Biroul traderului si te inscrii acolo.

 

Si de data asta tot bulgarii sunt mai buni, dar...oricum mi-am luat si eu prima de Paste de la Admiral.

 

Dar nu ma supar daca castiga altcineva din Romanica. Da ce, croatii sunt mai isteti ca noi?

Chiar daca nu i-am batut cu robotii, i-am batut pe manual.

La mai mare va doresc si voua si Un Paste Fericit!

Editat de msjohntm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Intra Andrei, intra sa ii batem pe bulgari. Intotdeauna ne-o iau inainte. Intra in Biroul traderului si te inscrii acolo.

 

Si de data asta tot bulgarii sunt mai buni, dar...oricum mi-am luat si eu prima de Paste de la Admiral.

 

Dar nu ma supar daca castiga altcineva din Romanica. Da ce, croatii sunt mai isteti ca noi?

Chiar daca nu i-am batut cu robotii, i-am batut pe manual.

La mai mare va doresc si voua si Un Paste Fericit!

 

Stai, ca vine si prima de pe celalalt, prima de dupa concediu, cum au parlamentarii.

Bravo, keep it real man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Al treilea cont real , de nerefuzat :

1. Marketiva - 5$ - la inregistrare ;

2. FxClub - 20$ , pentru +1$ la Fxdrive ;

3. http://www.plus500.com/ro/Promotions/Bonus.aspx

 

Mult - putin , stiti cum e cu ... calul de dar . Important este pentru incepatori sa treaca in cel mai scurt timp pe " real " cu mult curaj .

Bafta !

 

SEMNATI ACUM !!!

Al IV-lea cont gratis de 50$ :

 

https://www.fxgm.eu/en-US/Account_Types.aspx

 

http://www.fxgm.eu/PDF/TNC_Promotion_50.pdf

 

Promotia expira pe 31.03 , de aceea am subliniat . Aveti asistenta in limba romana .

 

Ar putea sa fie conturile reale " free " cu nr. 5 si 6 :

 

$50 :

 

Test drive the advanced VT Trader platform with a FREE $50 CMS Forex Account (No Deposit Required) - CMS Forex

 

$100 :

 

SwissDealing S.A.

 

Merita incercat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar putea sa fie conturile reale " free " cu nr. 5 si 6 :

 

$50 :

Test drive the advanced VT Trader platform with a FREE $50 CMS Forex Account (No Deposit Required) - CMS Forex

 

$100 :

SwissDealing S.A.

 

Merita incercat !

 

Si probabil multi se vor bucura de oferta nr. 7 :

 

Forex world | LiteForex , comparabila cu cea de la marketiva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al treilea cont real , de nerefuzat :

1. Marketiva - 5$ - la inregistrare ;

2. FxClub - 20$ , pentru +1$ la Fxdrive ;

3. http://www.plus500.com/ro/Promotions/Bonus.aspx

 

Mult - putin , stiti cum e cu ... calul de dar . Important este pentru incepatori sa treaca in cel mai scurt timp pe " real " cu mult curaj .

Bafta !

 

Sa vezi ciudatenie cand le-am trimis mail celor de la www.plus500.com, sa ii intreb cum se poate retrage eventualul profit. Iata explicatia, mai jos:

 

Bună ziua,

 

Vă mulţumim pentru a ne contacta.

 

În scopul pentru tine de a fi capabil de a retrage bani aţi câştigat cu bonus care va fost dat va trebui să îndeplinească toate condiţiile de bonus-vrajitoare înseamnă că trebuie să colecteze altul (50.00-0.95) = 49.05 puncte de comerciant.

 

Puteţi vizualiza TPS colectate pentru o pozitie deschisa cu minim - atomic - suma cu folosind acest link:

http://www.plus500.com/Promotions/InstrumentsTraderPointsTable.aspx

Puteţi vedea cât de multe puncte comerciantul le-aţi colectate în contul dvs. bonus.

 

Vă rugăm să reţineţi că suma minima de retragere cu un cec este de 50 $, cu un fir este de $ 200 şi cu bookeri bani este de 100 $.

 

Ati inteles ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Al treilea cont real , de nerefuzat :

1. Marketiva - 5$ - la inregistrare ;

2. FxClub - 20$ , pentru +1$ la Fxdrive ;

3. http://www.plus500.com/ro/Promotions/Bonus.aspx

 

Mult - putin , stiti cum e cu ... calul de dar . Important este pentru incepatori sa treaca in cel mai scurt timp pe " real " cu mult curaj .

Bafta !

 

Sa vezi ciudatenie cand le-am trimis mail celor de la www.plus500.com, sa ii intreb cum se poate retrage eventualul profit. Iata explicatia, mai jos:

 

Bună ziua,

 

Vă mulţumim pentru a ne contacta.

 

În scopul pentru tine de a fi capabil de a retrage bani aţi câştigat cu bonus care va fost dat va trebui să îndeplinească toate condiţiile de bonus-vrajitoare înseamnă că trebuie să colecteze altul (50.00-0.95) = 49.05 puncte de comerciant.

 

Puteţi vizualiza TPS colectate pentru o pozitie deschisa cu minim - atomic - suma cu folosind acest link:

http://www.plus500.com/Promotions/InstrumentsTraderPointsTable.aspx

Puteţi vedea cât de multe puncte comerciantul le-aţi colectate în contul dvs. bonus.

 

Vă rugăm să reţineţi că suma minima de retragere cu un cec este de 50 $, cu un fir este de $ 200 şi cu bookeri bani este de 100 $.

 

Ati inteles ceva?

 

Si, bineinteles, ca nu am inteles din prima. Le-am mai trimis un email:

 

Deci eu trebuie sa fac un profit de 50 usd, aproximativ 150 RON, pentru a retrage prin cec, nu? La ce mai foloseste atunci punctajul acela din grila?

 

si raspunsul lor:

 

Bună ziua,

 

Vă mulţumim pentru a ne contacta.

 

Pentru a elibera un bonus, adică să fie capabil să-l retragă, trebuie să colecteze o cantitate set de Comerciant puncte (TPS). De fiecare dată când deschideţi o poziţie, pe care le colectaţi TPS în funcţie de diferenţa dintre ratele şi cumpãrare a instrumentului. Puteţi vedea cât de multe TPS va colectate printr-un clic pe "gestionarea fondurilor" şi apoi "Bonus de cont". În cazul în care starea bonus a fost îndeplinită, puteţi să vă retrageţi bonus.

 

Mai e cineva care si-a facut cont pe plus500?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, bineinteles, ca nu am inteles din prima.

 

 

Probabil folosesc google translate , si din acest motiv traducerea arata asa .

Nu cunosc sa aiba reprezentanta in Ro si sunt impreuna cu 10pips . Reclama lor se gaseste in multe locuri , dar se pare ca sunt unii dintre cei mai modesti brokeri . Lauda lor ca ofera ceva " gratis " , si , daca 2 incepatori dintr-o mie raman dupa primul an in forex , oferte de genul acesta au darul sa mareasca acest prcent , pe principiul doctorului care-i spune pacientului : " Fi-i linistit , sunt la a suta operatie , o data si o data trebuie sa-mi reuseasca ! " :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cireasa de pe tort vine in momentul cand inregistrezi prima pierdere de 30-40 de pips, cum am patit eu insumi, si sa constati ca pentru a lua acel minim contract de minim 2500 usd, mai trebuie sa depui. Ce am invatat din oferta Plus500 este o abureala. Pierdere de vreme.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.