Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Salutare. Tranzactioneaza cineva cu FOREX MMCIS group? Sau poate cineva din cei inregistrati pe forum detina careva informatie despre acest broker, Va rog sa-mi spune-ti

 

Primele concluzii se pot trage de pe site :

- 3 concursuri cu premii , simultan ;

- sediu : New York ;

- 15 reprezentante in tari importante .

Daca e sa participi la concursurile lor , nu ar trebui sa ai nici o retinere .

Daca doresti sa investesti la ei , poate e mai bine sa incerci mai intai sa castigi unul din concursuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasionatii de EA se vor putea considera fericiti de aceste premii care ii asteapta :

1st Place - $100,000

2nd Place - $30,000

3rd Place - $10,000

4th-13th Places - $1,000 each

 

forex[/acronym]-robot-world-cup.com/register.php]The Forex Robot World Cup

 

Bafta mare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Admiral cu concursul lor Forex Ball au dat-o in gard . M-am trezit pe contul meu cu o tranzactie aiurea pe GPB/ZAR(nu am facut in viata mea vreo tranzactie pe perechea asta) , care mi-a ras pur si simplu 90% din cont. tranzactia are ora de deschidere egala cu cea de inchidere. M-am lamurit si cu astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Admiral cu concursul lor Forex Ball au dat-o in gard . M-am trezit pe contul meu cu o tranzactie aiurea pe GPB/ZAR(nu am facut in viata mea vreo tranzactie pe perechea asta) , care mi-a ras pur si simplu 90% din cont.

 

urmeaza de la 1 iunie 15% din pensii , 25% din salarii , s.a.m.d.

este perioada in care se rade tot .

criza este de vina pentru toate relele . :|

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Admiral cu concursul lor Forex Ball au dat-o in gard . M-am trezit pe contul meu cu o tranzactie aiurea pe GPB/ZAR(nu am facut in viata mea vreo tranzactie pe perechea asta) , care mi-a ras pur si simplu 90% din cont. tranzactia are ora de deschidere egala cu cea de inchidere. M-am lamurit si cu astia.

 

Buna ziua,

 

Daca este o problema cu contul dvs. de concurs va rugam sa ne contactati, de preferat sa ne atasati si o imagine cu pozitia respectiva. O sa verificam, inclusiv IP-ul de pe care s-a facut tranzactia. In cazul in care a fost o eroare, mai putin probabila, se remediaza imediat.

 

Admiral Markets

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am trimis tot ce ati dorit dar problema a ramas .Nu s-a remediat nimic. Am primit raspuns cum ca eu as fi facut acel trade ca asa il arata softul . Pai daca aveti asa soft atunci e clar. Acum vad ca a disparut istoricul cu totul . E din ce in ce mai bine .:D Inchid pozitii pe plus in acea seara ,si aveam undeva peste 6k in cont . Vreau sa deschid peste cateva minute pozitie pe USD-JPY . Ma trezesc ca nu-mi da voie sa bag un lot mare pe motiv ca nu am suficienti bani . Ma uit la cont si vad ca a scazut brusc de la peste 6k la 1,x . Nu-mi vine sa cred . Cand ma uit in istoric vad ca in cele cateva minute in care eu am facut analiza pe jpy apare tranzactia cu GBP/ZAR.Daca aparea ca fiind pe una dintre perechile pe care eu tranzactionez poate as fi spus ca am dat din greseala vre-un ordin aiurea . Eu lucrez doar cu 6 perechi . EUR/USD ;GPB/USD ;USD/CAD ;USD/JPY ;NZD/USD ;AUD/USD. Intodeuna cand instalez un MT4 indiferent de la ce broker sterg profilul si-l pun pe al meu gata facut . In rest nu fac trade pe alte perechi . Deci practic nu aveam cum sa fac trade pe acea pereche din greseala . Auzi ce-mi spun ieri, cum ca atunci mi-ar fi dat in SL. Am primit mail la finalul zilei cu statementul . Le spun ca e eroare. Nu se intampla nimic. Apoi primesc mail cu statement monthly le spun iarasi ca e o eroare. Raspunsul te lasa perplex. Esti tu dobitoc si nu stii ce tranzactionezi :D. Sau ceva de genul asta dar cu ... cuvinte ceva mai dragute. Poza cu statementul am dat-o la mai multi vamisti si am discutat cu cativa dintre ei chiar in acel moment despre patanie.

Nu am si nici n-am avut vreodata treba cu Admiral. Nu am nici un interes sa le fac antireclama. Pur si simplu asa s-a intamplat.

Editat de sian
am sters citatul cu postul anterior conform regulamentului
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.