Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

@arcond cand faci trading la mai multi brokeri care au metatrader faci rost de adresa serverului si te logezi pe conturile respective de pe aceasi platforma? sau instalezi platforma de la fiecare?

 

raspunsul s-a dat deja , platforma de la fiecare .

s-ar putea sa aiba si anumite setari specifice fiecarui broker .

chiar de la instalare se constata uneori diferente .

important e sa mearga in varianta cea mai rapida si eleganta . cu un simplu click pe iconul de pe desktop te-ai logat .

am avut si platforme mt4 care nu au mers , a trebuit sa renunt la conturile respective .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am dat de intamplarea sa imi mentioneze astia de la alpari intr-un mail serverele de la conturile clasic. am incercat de atunci sa ma pot loga pe contul de la ei pe platforma altora. tot ce trebuie sa fac e sa imi pun la server 89.238.157.28 sau 193.46.204.123

daca as putea face rost de serverele de la orice broker cu care as vrea sa lucrez, fie demo sau real, m-as putea loga cu toate conturile de pe aceasi platforma. eventual daca chiar am rabdare am sa intreb pe la fiecare sa vad daca imi dau ip-ul serverului :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am dat de intamplarea sa imi mentioneze astia de la alpari intr-un mail serverele de la conturile clasic. am incercat de atunci sa ma pot loga pe contul de la ei pe platforma altora. tot ce trebuie sa fac e sa imi pun la server 89.238.157.28 sau 193.46.204.123

daca as putea face rost de serverele de la orice broker cu care as vrea sa lucrez, fie demo sau real, m-as putea loga cu toate conturile de pe aceasi platforma. eventual daca chiar am rabdare am sa intreb pe la fiecare sa vad daca imi dau ip-ul serverului :((

 

trebuie vazut daca se castiga ceva .

in cazul in care platforma s-ar deschide intr-un interval de timp mare , cum e la finotec , desigur ar fi chiar un avantaj sa schimbi doar conturile .

dar nu asta e problema , important e sa fii profitabil , celelalte elemente devin secundare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care doresc sa vada mai repede ( saptamanal ) rezultatul participarii la concursuri :

 

High Street Networking. Contest

 

forex[/acronym]-real-trading-challenge.aspx]http://www.etoro.com/why-etoro/forex-real-trading-challenge.aspx

 

Si, pentru ca tot va doriti un cont real , poate merge asta ( trebuie verificat ) :

 

forex[/acronym]-bonuses/476-non-deposit-30-bonus-from-instaforex.html]Non-Deposit $30 Bonus From InstaForex

 

Bafta multa tuturor , mai ales ca incepe o noua saptamana si o noua luna fantastica , cu un Porsche si un Infinity drept premii la cele mai importante concursuri ale sezonului .

Mai intai ,

" SA VA ODIHNITI BINE ! "

Sa aveti forta de a aduna cat mai multi pipsi in conturile personale , asa ... ca sa vedeti ca viata e totusi frumoasa . Mai ales la concursurile forex .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu veti regreta prea mult dupa prima saptamana , daca veti reicepe aici :

,

Конкурс форекс, конкурс трейдеров - TRADE CLUB

 

adica?

 

incepand cu 09 pana pe 27.11 se desfasoara editia lunara a concursului mentionat , cu premii foarte frumoase - 5000 , 2000 respectiv 1000 USD si ceva bonusuri .

sa inteleg ca n-ai descis pagina concursului la trade-club ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.