Sari la conținut

Blog cu si despre forex


intermediarul

Postări Recomandate

Bine v-am gasit!

 

Nu vreau sa par genul de om care isi face repede un user si posteaza ceva doar ca sa isi faca reclama.

Am afla de site de ceva vreme dar nu am apucat sa fac primul pas in comunitate din cauza timpului liber destul de limitat.

Tot ce pot spune in apararea mea este ca m-am abonat la feed si ca timpul o sa confirme cele scrise mai sus.

 

Revenind la topic, am un blog http://www.articoleforex.com la fel ca si altii, suntem cu totii la inceput de drum in domeniul forex ce tine de Romania, si incercam sa dam tot ce putem ca sa ajutam pe cine putem si cum putem. Vreau sa va exprimati parerea referitoare la blog, ce mai trebuie, ce nu este bine, etc. dar sa luati in considerare faptul ca timpul disponibil pentru administrarea lui este destul de limitat.

Editat de intermediarul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.