Sari la conținut

La multi ani, Scrat!


oltciter

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Ceea ce iti doresc este sa sufli in niste lumanari facute in forma de candlestick: 3-ul sa fie three white soldiers si 5-ul un rissing three methods. :biggrin:

 

La multi ani si la cat mai multe analize. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor pentru urari, am suflat ieri in tot ce se putea, in luminari, farfurii, chiar si in niste sticle dupa ce le-am golit...

ce sa va spun, bafta, succese, sanatate, cit mai multi prieteni, sa fiti iubiti si asa cum v-ati adus aminte de mine asa sa va uite grijile! :biggrin::))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Moderators

waaa, la multi ani man, vin si eu cu o luna intarziere, dar nu prea am mai dat pe aici in ultima vreme...

 

tot ce vrei tu si fie ca pipsii sa curga doar in favoarea ta. Nu numai aia din forex.

 

si zi asa, esti nascut de valentine huh? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc! da, valentine's day, ce sa fac :D

ne-om vedea noi vreodata la un pahar de bere si un pad thai... poate pe meleaguri tailandeze... sau poate ajung milionar si va chem pe toti in hawaii la un chef pe insula mea :D

sper ca totul e bine acolo la voi. bafta si toate bune!

Editat de Scrat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

waaa, la multi ani man, vin si eu cu o luna intarziere, dar nu prea am mai dat pe aici in ultima vreme...

 

tot ce vrei tu si fie ca pipsii sa curga doar in favoarea ta. Nu numai aia din forex.

 

si zi asa, esti nascut de valentine huh? :D

 

Nu strica acoperirea agentului nostru dublu, de spionaj economic. Shhhhh!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

haha m-ai distrat cu insula aia... mi-am adus aminte de nu stiu care imparat sau rege al tiganilor autohton, care se lauda pe la tv cu ce concediu bengos facea el prin nu stiu ce paradis, pe vremea aia prin Ro voia Becali sau nu stiu care sa cumpere insula mare a Brailei, si numai de asta se vorbea prin parlament, şi-l intreaba reporteru pe imparatu respectiv ce mesaj vrea sa le transmita alora cu insula, si ăla zice: "sa lase in-sula aia a lor si sa vina aici in in-sula mea"... haha

 

pe la noi toate bune. cand ai chef de padtai si bani de bilet de avion, da un semn. cazarea si padtaiul le aranjam loco, nu iti trebe bani de ele.

 

Alfel zis, cum e prin chic? inca zapada, va dati cu schiurile? trimite si la mine (zapada, ca mi-e dor, nu mai stiu cum arata de vo 10 ani, schiuri imi fac singur, de bambuz!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha! tiganu tot tigan :D

 

cu zapada nu se mai poate, gata cu chicago, m-am mutat in san diego (de fapt intr-o suburbie linga universitate - la jolla), facut craciunul si sarbatorile de iarna in pantaloni scurti si tricou la umbra palmierului din terasa-balcon... o noutate pentru mine.

 

atuncea daca nu va place caldura, zi asa, sa aranjez ceva in elvetia :D cu nameti, lopeti si uratori. nu neaparat iarna :D

 

haha m-ai distrat cu insula aia... mi-am adus aminte de nu stiu care imparat sau rege al tiganilor autohton, care se lauda pe la tv cu ce concediu bengos facea el prin nu stiu ce paradis, pe vremea aia prin Ro voia Becali sau nu stiu care sa cumpere insula mare a Brailei, si numai de asta se vorbea prin parlament, şi-l intreaba reporteru pe imparatu respectiv ce mesaj vrea sa le transmita alora cu insula, si ăla zice: "sa lase in-sula aia a lor si sa vina aici in in-sula mea"... haha

 

pe la noi toate bune. cand ai chef de padtai si bani de bilet de avion, da un semn. cazarea si padtaiul le aranjam loco, nu iti trebe bani de ele.

 

Alfel zis, cum e prin chic? inca zapada, va dati cu schiurile? trimite si la mine (zapada, ca mi-e dor, nu mai stiu cum arata de vo 10 ani, schiuri imi fac singur, de bambuz!)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.