Sari la conținut

Multi purpose trade manager.mq4


Postări Recomandate

A mai trecut o seara, si iata rezultatele. Imaginile sunt elocvente !Si nu e niciun truc ! Uitati-va la data , la ora in care sunt facute tranzactiile...etc.

E cineva atat de priceput in programare incat sa poata pune in aplicare ceea ce gandesc eu ?

 

Insa este la fel de adevarat ca am si ...peste 3000 de dolari in balans, insa la suma castigata asta nu e o pierdere chiar atat de mare, si poate ca nici nu este o pierdere. Suma e in balans si poate trece oricand pe valori pozitive.

Atasez TOATE aceste fotografii ca sa va dati seama ca nu e nicio smecherie la mijloc.

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in timp ce imi savuram cafeaua de dimineata (ma trezesc ma tarziu ce-i drept...) voila ...

In doar cateva minute . Va reamintesc ca tranzactiile sunt facute MANUAL si nu de vreun sistem automatizat ! Si in masura in care am avut timp de stat la calculator.

post-4255-126889877864_thumb.png

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Pai ati inteles gresit de la bun inceput.

 

Tranzactionarea se face dupa indicatorul postat putin mai sus, FIBO_S_Indicator_V1.

Acesta este un simplu indicator care deseneaza sageti verzi si sageti rosii pentru buy sau sell. Nu aveti nevoie de ceilalti experti postati mai sus in mod special. Luati BUY la sageata verde, inchideti la sageata rosie si SELL. Mai departe inchideti la sageata verde si deschideti BUY. Si tot asa...

 

Am sa postez azi sau maine un expert care sa tranzactioneze dupa acel indicator si am sa il postez aici. O sa postez si rationamentul dupa care deseneaza indicatorul acele sageti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.