Sari la conținut

Politie pe forum


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Am citit conversatia de astazi de pe chat si vroiam sa scriu aici un post lung cu comentariile mele. Dar intre timp m-am razgandit, asa ca voi posta doar concluziile.

 

Flames, am tot respectul pentru tine si pentru ceea ce ai facut pentru cei de aici, dar nu voi accepta niciodata ca un membru (indiferent de vechime si de reputatie) sa jigneasca un alt membru de pe vamist. Sincer, parerea mea este ca tu ai cea mai mare vina dintre toti cei implicati.

 

Flames, Apolo si Portishead, nu veti mai putea posta pe chat o saptamana. Este alegerea voastra daca veti mai continua sa folositi chatul dupa aceasta perioada. Aveti in continuare dreptul sa postati pe forum, dar sper sa nu continuati cu jignirile si aici...

 

Dupa cum probabil ati observat de-a lungul timpului, s-a incercat pe cat posibil sa nu se ingradeasca libertatea de exprimare pe vamist. Totusi, avem un regulament care se aplica pentru orice membru de pe acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-am ratat? :D sorry ca nu prea am mai fost activ pe aici doar ca sunt implicat in altetele iar proiectul pentru ATS stagneaza din lipsa de colaboratori :D dar tot mor de curiozitate sa stiu ce s-a intamplat :D

 

a dog fight

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Flames, Apolo si Portishead, pot spera la o impacare aici? Sau v-ati suparat si nu mai intrati deloc pe vamist?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.