Sari la conținut

Sa ne traiesti Oltciter !


ilona

Postări Recomandate

Multzumesc mult pentru urari, poezii si film!

 

Sunt cu adevarat impresionat si emotzionat! Nu am mai avut o zi de nastere cu atatea urari din clasa a-8-a.

 

Va multzumesc inca odata si va imbratisez pe toti si mai ales pe toate!

 

Sorin Bolache - Oltciter

 

 

Later edit: Le multzumesc si celor care mi-au trimis urari pe PM, Messenger si Skype!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu s-a terminat inca... intra pe rol cealalta parte a globului...

 

LA MULTI ANI, iti dorim si noi multa sanatate, bucurii, pace sufleteasca, reusite pentru copii, bunastare si o viata cit mai linistita si luminata!

:D:Dhttp://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/06.gif/04.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /><' />

 

 

Florin

Editat de Scrat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Oltciter!!

 

Iti doresc multa sanatate,fericire,bucurii si implinirea tuturor dorintelor si viselor!!!

LA MULTI ANI!!!!http://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/06.gif/04.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /><' />:D<:-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzumesc mult pentru urari, poezii si film!

 

Sunt cu adevarat impresionat si emotzionat! Nu am mai avut o zi de nastere cu atatea urari din clasa a-8-a.

 

Va multzumesc inca odata si va imbratisez pe toti si mai ales pe toate!

 

Sorin Bolache - Oltciter

 

 

Later edit: Le multzumesc si celor care mi-au trimis urari pe PM, Messenger si Skype!

 

Hai povesteste-ne Sorine cum ai chefuit, in masura in care cenzura poate acoperi povestirea. :D

 

Am ciocnit cu Sian doua sticle (de Cola) in cinstea ta, sper ca macar tu sa fi ciocnit un vin, ceva.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Sorine, important este ca te-ai simtit bine. Data viitoare cand trec pe acolo, ma opresc sa ma servesti cu un vinulet marca Oltciter, etichetat tot, ca la carte. La excese nu ne asteptam fiindca stim ca esti un om cumpatat.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.