Sari la conținut

W.D. Gann - Pe urmele maestrului


Postări Recomandate

si pe el deasemenea

 

Pai atunci nu-ti mai ramane decat studiul individual, zic eu. Nu e bine nici sa citesti prea multe. Oricum s-au scris la carti in prostie pe tema asta si cred ca 95% sunt aiureli...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar numerologia ai studiat, poate ai ceva material pe tema data, ceea ce este pe internet nu cred ca utiliza gann in analiza sa. Poate niste metode de calcul numerologic?

 

N-am studiat-o mai departe de adunarea "teozofica" (i.e. 165 = 1+6+5 = 7+5 = 12 = 1+2 = 3), dar nu am gasit vreo aplicatie practica pentru asa ceva :|. Ar trebui sa studiezi ciclurile pietei, nu e bine nici sa te afunzi prea mult in partea asta esoterica, dupa parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Cine e interesat cu tranzactiiona Gann intrati pe DIDBLE.COM

eu folesesc metoda lui si am succces

 

 

Dar acolo sunt doar prognoze... Si este saitul in etapa de testare... Ce metoda anume folosesti, si ai succes....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.