Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Management
Offtopic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@magicianul. cum mai iti merge?

 

zlab...

 

am dat busilea in 2 operatiuni consecutive , ... si de unde ... "urcasem firma pana la cer" ... de-acolo.... se.... "pravale baba"

 

am avut 2 ezitari care m-au costat tot contul ala ; ideea e ca ... nu am avut incredere in indicator, am mai adaugat alte 3-4 si a iesit o bolmojeala ... de mai mare dragul.

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@magicianul. sfatul meu este sa iti dai seama de ce anume ai facut bine in sutele alea de tranzactii si sa nu te mai arunci nici macar pe demo pana cand nu ai backtestul facut. un backtest de cateva sute de tranzactii cu reguli clare te poate scapa de foarte multe probleme pe viitor. chestia este sa gasesti un sistem profitabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur ca nu face repaint?

 

(eu sper ca nu ; de asta m-am si muncit vreo 2 zile;)

 

aseara am terminat de modificat la dansu' ....

nu stiu cum si daca merge !

 

ramane insa deschisa aceeasi problema : daca nu esti tot timpul online in piata atunci risti sa pierzi si chiar nici sa nu iti dai seama daca un sistem functioneaza sau nu ;

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.