Sari la conținut

Un sondaj important


Stefan

  

35 membri au votat

  1. 1. Daca ar fi sa alegeti intre cele doua culori, pe care ati prefera-o?

    • verde
      18
    • albastru
      20


Postări Recomandate

  • Management

Desi probabil nu o sa vi se para, sondajul asta este foarte important. Nu trebuie sa justificati raspunsul daca nu vreti, doar votati intre... verde si albastru. Ce culoare va atrage mai mult, va face sa va simtiti mai bine, va inspira sau pur si simplu vi se pare mai placuta ochiului. Daca va este indiferent, selectati ambele culori.

 

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Moderators

Daca e vorba de culoarea pentru o noua tema a formului cred ca albastru e mult mai ok, imi place verde, doar nah, ma duce cu gadul la verzisori, dar nu cred ca mi-ar place sa vad tot forumul pe verde. Din cate stiu eu IPB ofera optiunea de a alege intre mai multe teme disponibile. Daca despre asta e vorba atunci cred ca cel mai bine ar fi sa ramana disponibile ambele variante pentru ca fiecare sa isi aleaga ce ii place mai mult.

 

Daca nu despre asta e vorba atunci nu stiu... Daca vrei cumva sa iti iei o masina nou recomand tot albastru, inchis, dar depinde de model...

 

Daca vrei sa iti varuiesti peretii intr-o culoare noua, albastru nici nu trebuie adus in discutie, verde fiind alegerea evidenta :|

 

Daca nu e nici una din variantele de mai sus, alege ce iti place tie mai mult. In fond nici nu ar trebui sa te intereseze ce credem noi decat daca e vorba de forum. Deci despre forum e vorba nu ? :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

hehe maestre Ciordi, ce imi luasi vorba din gura... ori sa zic gand la gand cu bucurie... exact la chestiile astea m-am gandit si eu cand am votat ieri (ambele optiuni, dar nu am avut timp sa postez, ce chestie, pana si la chestia cu varuitul m-am gandit, exact la fel... sa fie telepatie? poate facem un fond de investitii impreuna si hai sa ne concentram sa ghicim ce gandesc rechinii mari :|, hehe), cu singura deosebire ca la mine era "daca vrei sa iti iei masina, ia-ti galbena". Din ratiuni obiective, datorita perceptiei umane a culorilor, culoarea galbena apare mai aproape decat este in realitate, au facut unii un studiu sa vada daca se confirma researchul si au constatat ca masinile galbene sunt implicate in accidente cu o probabilitate de 4-5 ori mai mica fata de medie, cele mai expuse fiind cele gri, de 4-5 ori mai multe accidente decat media (probabil ca se confunda cu asfaltu' hehe). La mine se potriveste, ca am masina gri si am botit-o de cateva ori, dar nu din cauza ca e gri, ci din cauza ca conduceam ca berbecul, dar sa nu spui la nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Daca v-as intreba pe voi ce culoare sa-mi fac peretii sau sa ce culoare sa aibe masina, intr-adevar, as avea o problema :|. Deci Criodi... da :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Gata, nu mai are rost sa las sondajul deschis. Multumesc celor care au votat. Ce va pot spune legat de design este ca va contine ambele culori. Sondajul a decis insa proportia.

 

Forumul probabil ca nu se va schimba dramatic, dar noua imagine va alinia cu siguranta designul site-ului cu cel al forumului... ca acum prea sunt din filme diferite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.