Sari la conținut

FxClearing


fllo19

Postări Recomandate

Este un broker serios

 

Foloseste MT4

 

Au conturi minime de 1$

 

Eu i-am testat, am tranzactionat, am retras si totul e ok. Plata o face in cel mult o zi.

Folosesc moneybookers, paypal, wire transfer

Il recomand

Editat de tradelover
am sters linkul de referal. vezi regulamentul forumului. interesant ca totusi am aflat datele tale personale dand click pe el (nume, adresa de mail, messenger, etc)... hehe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Recomand deasemeni Fxclearing , seriosi , suport tehnic bun , withdrawl in 2-5 ore in moneybookers si paypal, upload la fonduri din MB si PP catre ei in cateva ore ... leverage max 500:1 , 0.01 (micro), 0.1 (mini),...... ALL EAs are allowed dar daca vad ca castigi mereu pun anumite restrictii.

 

Deranjant e faptul ca au o maxima la volumul loturilor deschise de maxim 10 (0.5+0.5+8+1=10 ) nu poti depasi ... Asta a fost si motivul pentru care am plecat de la ei ... In rest tot respectul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic? ti-ai deschis cont de 1 $ si ai mai si retras. Credeam ca aici e lume serioasa. nu-mi zi ca ai facut randament de 50000% pe luna.

 

 

Este un broker serios

 

Foloseste MT4

 

Au conturi minime de 1$

 

Eu i-am testat, am tranzactionat, am retras si totul e ok. Plata o face in cel mult o zi.

Folosesc moneybookers, paypal, wire transfer

Il recomand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic? ti-ai deschis cont de 1 $ si ai mai si retras. Credeam ca aici e lume serioasa. nu-mi zi ca ai facut randament de 50000% pe luna.

 

 

Draga xxgoz06, daca faceam cont de 1$ nu puteam deschide mai mult de 10 loturi .... Daca tu crezi ca se poate.... :biggrin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.