Sari la conținut

Undele Elliott - analiza si trade


Postări Recomandate

Salut ,

 

Cred ca incercarea de a anticipa , miscarea pietei in pasi mici , nu este o reusita pentru mine ( ma grabesc ) , asa ca din acest moment , voi posta analiza doar pentru intervale de timp mari ( fac referire la postarile 925 si 978 ) . Asa cum am scris in  978 , Eur/Usd va ajunge la o valoare de peste 1,3710 . Raman la aceeasi parere si acum , spunand in acelasi timp ca probabil nu v-a depasi valoarea de 1,4080 . Acest val ce se afla in desfasurare , este o dubla combinatie , in care primul val este un plat comun ( valul b a retras valul a intre 81% si 100% ) . Dupa finalizarea valului c si implicit a valului plat ( posibil 1,3400-1,3500 ) , vom avea o corectie x , iar apoi un al doilea val format din 3 sau combinatie de 3 segmente . Sper sa ajute pe cineva aceasta analiza .

 

Spor la pipsi !

post-3630-0-77927200-1370587272_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 990
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.