Sari la conținut

O altfel de oportunitate de trading


Postări Recomandate

Cityzen: Nu suntem Teletrade, nu cerem nici un fel de commitment inainte de terminarea cursului. Jobul de trader este unul destinat celor mai buni si celor mai pasionati.

 

Vaxx: Cautam traderi in continuare. In masura in care ai timp iti propun o intalnire la sediul nostru pentru a vedea ce tranzactionam, cum tranzactionam si ce presupune o colaborare cu noi.

 

Invitatia este valabila pentru toti cei care vor sa cunoasca mai multe despre activitatea noastra si despre pietele pe care noi tranzactionam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...
  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

3125

 

Bre, saptamana asta toata tendinta la vale. Pariu pe o sticla de vin ? :D

 

Urcarea pe D s-a finalizat azi si implicit corectia pe W, dupa umila mea parere.

 

Vai, ce-am gresit. Am uitat ca e o greseala sa prezici pretul.

 

Rectific : S-AR PUTEA !

Editat de apolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi observ o tendinta de cadere la Euro, care a inceput acum cand scriu postul asta. Mai tarziu e posibil sa intram intr-o mica corectie dar azi ar putea sa fie sell toata ziua , ca si maine de altfel si poimaine. Daca nimic nu intervine, altfel, ne mulam pe trend si-l urmarim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.