Sari la conținut

Condica de reclamatii, plangeri si sugestii


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Nu pot implementa asta acum, dar iti recomand sa folosesti http://www.instapaper.com/ sau http://www.readability.com/ Ambele site-uri iti instaleaza o extensie in browser pentru a salva continutul pe care vrei sa-l citesti alta data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • Management

Autosave-ul este acum activ si pe blog. Daca textul se pierde puteti incarca din nou formularul de editare si ultima salvare va aparea in status-bar-ul editorului. Dati click pe textul de acolo pentru a recupera ultima salvare (vedeti imaginea atasata)

2012-02-05_1515.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...

Mi se intampla des sa apara sectiuni ale forumului ca fiind necitite, fara ca in acestea sa fi aparut vreun topic sau reply nou. Spre exemplu, adineauri, sectiunea "Anunturi administrative" aparea necitita, chiar daca ultimul mesaj era de pe 30aug12, si in mod sigur de la acel moment a fost marcata ca citita intre timp.

Chestia asta mi se intampla si de la birou, dar si de acasa. De asemenea, am incercat si pe Chrome si pe IE si am aceeasi problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
  • Management

Motivul pentru care apar si acele forumuri este pentru ca oamenii sa aiba o idee despre ce se intampla si in sectiunile in care nu are acces si sa decida daca vrea vor sa participe la discutii sau nu. 

Editat de Stefan
sa scriem corect :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MT5 ToolBox

  • 1 topics
  • 1 replies

Poate fi interesant  " 1 replies "  din 18 Oct 2012 , subiect in top 10 ( fiind listat primul) , ca popularitate presupun,  dar fara o descriere nu stiu daca ma intereseaza ...

Editat de dandesign
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Sunt de acord ca modul de sortare nu este corect. Spuneam in alt topic ca vor fi la un moment dat ordonate in functie de activitate (cele active "on top"). Dar cum am avut o nunta de organizat (a mea) si alte chestii mai importante, nu m-am ocupat inca de acest aspect. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Grupurile sunt acum sortate pe prima pagina in functie de ultimul raspuns (deci grupurile active vor fi mereu "on top")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.