Sari la conținut

EFG - afacere online


Postări Recomandate

EFG este un proiect propriu pe care l-am pus la punct in timp , concentrand tot ceea ce este mai accesibil , dar si extrem de serios , pentru orice internaut , indiferent ca are sau nu o specializare in IT .

Cei care doresc sa vada in ce consta ' gaselnita ' aceasta , vor primi cu promptitudine materialul , la o simpla solicitare prin e-mail .

Precizez doar atat - ' F ' vine de la forex .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Stiti cu totii , la forex vin nu foarte multi si raman putini . Pe internet sunt aproape toti din jurul nostru , dar majoritatea nu fac altceva decat sa piarda timpul .

Am pus impreuna trei domenii distincte , din care , asa cum am zis , unul este forexul , astfel incat oricine isi poate alege , functie de considerentele personale .

Am selectat special 2 domenii suplimentare , accesibile celor care nu au pregatire in domeniul IT si care pot face bani din internet , intrucat aici este loc pentru absolut toti cei care doresc un loc de munca sau un job part time care sa le completeze veniturile cam subtiri in aceasta perioada .

Nu am facut mai multe precizari de la inceput pentru a nu se considera reclama .

 

@ovidiu

Nu tin nimic secret , din contra , transmit integral materialul celor care doresc sa vada despre ce este vorba . Se poate analiza si daca totul este in regula se poate organiza chiar o sectiune distincta a formului care sa atraga noi membri si publicitate .

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place programul,arcond a facut o treaba minunata cu concursurile si ma astept sa fie la fel si aici,printre analizele forex se poate incerca si asta,orice e in plus conteaza.Tine-o tot asa arcond!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Arcond, tot respectul pentru timpul investit pe partea de concursuri, dar te-as ruga ca in cazul in care este vorba despre un sistem piramidal (textul tau de prezentare exact la asta ma face sa ma gandesc) sa il promovezi in alta parte.

 

Edit

Daca nu am dreptate te rog sa ma contrazici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.