Sari la conținut

Semnale Forex - by dirzuandreiovidiu et al.


rox

Postări Recomandate

Andrei, eu am alta idee vis-a-vis de raspunsul lui Criodi. Poti sa-ti faci un topic si sa lasi informatii despre cum sa se aboneze cine e interesat sa se aboneze la tine. Exista site-uri de astfel de abonamente si cand trimiti un e-mail se trimite la toti abonatii. Iar la final de zi sau saptamana poti sa vii pe forum si sa scrii evolutia.

 

Eu nu sunt impotriva a ceea ce faci, ca pana la urma nu e datoria mea sa moderez forumul, vreau doar sa ofer o alternativa, poate iti convine si convine si moderatorilor.

 

Spor !

Editat de Apollo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vrut sa facem altfel, i-am dat si mesaj lui Stefan am vorbit si cu Criodi, cand am vazut ce frumos e facut la meetpips.com. Amandoi mi-au confirmat ca e ceva de amploare. Mna, Stefan a zis ca nu dispune de personalul necesar sa faca asta. Acum eu ce sa fac...? Iti zic eu ce o sa fac: NIMIC. Stefan vrea sistem invechit, multumiti-va cu sistemul invechit. Asta e!

 

Vamistul si nu numai, va ramane mediocru altaturi de alte proiecte, firme, companii care, din varii motive, raman la sistemele invechite si nu investesc in inovatie.

 

Punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

 

 

O noua tranzactie. De data aceasta, avem un

 

sell pe EUR/USD (pe termen scurt)

 

Intrare: 1.32867

Stop-loss: 1.33668

 

intocmai ca in imaginea de mai jos

 

post-2510-0-60338600-1361401373_thumb.png

 

Nota: pierderea asumata (S/L) va fi coborata gradual, neexistand tinta de pret predefinita (T/P)

 

Succes!

 

Modificare stop-loss: 1.33659

 

Modificare stop-loss: 1.33649

 

Modificare stop-loss: 1.33639

 

Modificare stop-loss: 1.33378

 

Modificare stop-loss: 1.3335

 

Modificare stop-loss: 1.33324

 

Modificare stop-loss: 1.33314

 

Modificare stop-loss: 1.33183

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

 

 

 

O noua tranzactie. De data aceasta, avem un

 

sell pe EUR/USD (pe termen scurt)

 

Intrare: 1.32867

Stop-loss: 1.33668

 

intocmai ca in imaginea de mai jos

 

post-2510-0-60338600-1361401373_thumb.png

 

Nota: pierderea asumata (S/L) va fi coborata gradual, neexistand tinta de pret predefinita (T/P)

 

Succes!

 

Modificare stop-loss: 1.33659

 

Modificare stop-loss: 1.33649

 

Modificare stop-loss: 1.33639

 

Modificare stop-loss: 1.33378

 

Modificare stop-loss: 1.3335

 

Modificare stop-loss: 1.33324

 

Modificare stop-loss: 1.33314

 

Modificare stop-loss: 1.33183

 

Aceasta modificare de stop-loss o dedic unui membru Vamist prea-iubit, stie el cine este, cu deviza: "de fiecare data cand batjocoresti, noi o sa ridicam si mai sus baremul de valoare! Amin!"

 

Modificare stop-loss: 1.33172

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

O sa iei cate un minus de la mine pentru toate postarile astea cu quote aiurea. Daca iti postezi doar modificarile de SL, TP si alte asemnea, nu o sa-ti dau eu minusuri, dar e posibil sa-ti iei de la altii. Plus ca ai primit deja avertisment pentru postarea anterioara pe care ti-am si sters-o... Nu vrei mai bine sa astepti sa vezi ce se va intampla cu platforma aia noua si daca o sa se potriveasca mai bine cu ce ai tu nevoie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa iei cate un minus de la mine pentru toate postarile astea cu quote aiurea. Daca iti postezi doar modificarile de SL, TP si alte asemnea, nu o sa-ti dau eu minusuri, dar e posibil sa-ti iei de la altii. Plus ca ai primit deja avertisment pentru postarea anterioara pe care ti-am si sters-o... Nu vrei mai bine sa astepti sa vezi ce se va intampla cu platforma aia noua si daca o sa se potriveasca mai bine cu ce ai tu nevoie?

 

Despre ce platforma noua este vorba? Postez astfel pentru a vedea mai bine membrii care urmaresc aceste semnale, ultimele stop-loss-uri si intrarile tranzactiilor. Deocamdata, nu am "plangeri" decat de la tine, Criodi si Apolo. Cam atat. Cred ca se rateaza esentialul aici. Plus ca minusurile sunt date de stii tu cine. Asa ca nu se poate numi membru.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Ok, atunci hai sa-i auzim pe cei care apreciaza aceste tipuri de postari. Singura rugaminte este sa nu fie oameni care isi fac cont doar sa posteze ca "te sustin" sau oameni care nu au mai postat deloc pana acum (sunt sigur ca vei intelege de ce). Daca sunt mai multi decat cei care "se plang" iti dau si punctele de reputatie inapoi si imi cer si scuze.

 

Noua platforma este cea de pe vamist.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care ma sustin in acest demers cu semnalele gratuite timp de 10 luni si jumatate, sa posteze doar un "Da", bineinteles intre paranteze patrate de offtopic, ca sa nu incurcam si mai mult lucrurile pe aici.

 

Exemplu: {offtopic} Da {/offtopic}

 

Eu le-am postat intre acualade ca sa pot arata forma sub care trebuie scrise, caci altfel nu ma lasa sa evidentiez insa voi trebuie sa le postati intre paranteze patrate, era si o optiune prin meniu.

 

Multumesc.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.