Sari la conținut

Noua versiune de forum


Stefan

Postări Recomandate

O intrebare care poate e un pic offtopic. Oare nu se poate face ceva in privinta calificativelor? De exemplu am vrut sa ii dau un plus lui gigi in "offtopic profesionist" si am apasat pe minus din greseala. Ar fi fost ok sa pot corecta votul, sa anulez bulina rosie si sa ii dau maslina verde. Oare nu se poate?

 

P.S. Noul design este mult mai frumos!

Editat de Cityzen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Se pare ca nu exista functie de anulare a votului. O sa ma uit sa vad daca s-ar putea implementa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Nu se poate posta direct din thread. Trebuie sa dau pe butonul acela "more reply options". Nu imi apare casuta aceea in care trebuie sa introduc textul.

Aceeasi problema o am si pe GChrome cat si pe Opera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se aplica la toate threadurile. Acum vad ca numai am problema respectiva. Aceeasi chestie era si la editarea unui post. In caz ca revine fac un print.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Poate sa-mi spuna cineva daca acum intra automat versiunea mobila cand acceseaza forumul de pe telefon. Eu am incercat doar de pe iPhone si vad ca acum merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu problema aceea in care spuneam ca nu imi apare casuta-text de postare direct sub topic. Acum vad ca face figura asta doar pe Opera, cu IE merge normal.

Am pus un print screen ca sa numai explic.

http://img.rebelnetwork.ro/?di=6131533673110

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Multumesc Adi pentru feedback. Mi-am dat acum seama de la ce era si sper ca am rezolvat (e posibil sa trebuiasca dai clear cache la browser)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Si legat de tema mobila pe telefonele cu Win, am facut cateva modificari asa pe "nevazute" (ca nu am niciun telefon cu Win pe care sa incerc). Mai poti incerca o data si sa-mi spui daca acum intra automat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.