Sari la conținut

Pariuri financiare


bramburel

Postări Recomandate

  • Management

Nu va mai certati ca va trimit la colt.

 

Bramburel, vrei neaparat din Ro? Personal nu stiu astfel de site-uri in Ro, dar cauta "spread betting" sau "financial betting" (sunt diferite... cred ca pe tine te intereseaza financial betting, dar arunca un ochi si peste spread betting) si o sa gasesti o gramada de astfel de site-uri pe afara.

 

O sa mut topicul la "discutii generale"

 

Edit

si am editat titlul topicului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Incearca sa tranzactionezi Optiuni e cam acelasi lucru doar ca iti da "bet-ul" la o cota fixa din cate am inteles.

 

http://www.google.ro/search?client=opera&rls=en&q=Options&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
betonmarkets.com E cel mai profesionist.Poti sa iti selectezi tu pe ce perioada sa fie pariul(zile,ore).Poti sa selectezi tu care sa fie limita pe care vrei sa o depaseasca pretul.+ Multe perechi(la bet erau parca 6).Ar mai fi si Gamebokers, e mai bun decat Bet365, insa nu se compara cu betonmarkets.La Bet365 nu scrie cat e profitul maxim pe zi, deci cu siguranta for exista limitari impuse de ei,in functie de utilizator.La Gamebookers este de 250.000 £ /zi.Acum nu stiu daca betonmarkets accepta clienti din Romania, sunt buni sau nu,etc.Cert este ca ofera o gama mult mai larga de pariuri financiare decat la bet365 si GameBookers.Poti sa joci si demo la Betonmarkets.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.