Sari la conținut

Downloadeaza strategia + indicatori + template


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

eu in 1 saptamana am facut cam 70 usd, cu ordine de 10.000...e drept, am f multe SL...si mai e adevarat ca nu am stat numai de ea, mai am si altele de facut intre timp...deci nu pot sa spun daca e proftabila pe termen lung, daca iei TOATE semnalele...poate am avut si un dram de noroc ;-)

am stat mai mult pe TF 1min (80%) si 5 min (20%)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge. Daca vrei o parere de a mea, pot spune ca este un marketing la ceea ce vrea sa faca maslow, adica un site, noi sa venim pe la el, mai dam niste clikuri, eventual facem si un abonament lunar pe bani bineanteles ca sa luam de la maestru semnale de parca pe noi nu ne duce capul. Intelegi ? Omul a muncit mult dar nu a pus nici un cont ca sa aiba cu ce sa se mandreasca.

 

A LA ROMANIA

Editat de Vaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fac / intru in polemica...acest sistem NU e sistemul meu principal, ci doar l-am incercat, asa, pe langa celelalte...ti-am zis, mie mi-a dat cu plus...ca e noroc, ca e si altceva (patternuri de ex.) in plus pe langa informatiile date DOAR in sistem, nu stiu...

 

la momentul de fata, eu am pastrat din el MA-urile si semnalul de intoarcere din Stochastic, ca un semnal secundar la alt sistem ;-)

Editat de ciprianeagu@yahoo.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.