Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 săptămâni mai târziu...

Prima data cred ca ar trebuit sa vedem un statement si un CV . Ulterior vom putea discuta si aceste detalii. Vreau sa mai fac mentiunea ca nu este vorba despre o oferta de angajare prin care se cauta persoane care sa participe la traininguri (cu plata), care sa caute investitori, etc. Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre de traderi si care tranzactioneaza banii unei firme din cadrul grupului nostru .

Va multumesc si astept cu interes CV-urile dvs. insotite de un statement personal.

 

Andrei Craciun

Director Resurse Umane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima data cred ca ar trebuit sa vedem un statement si un CV . Ulterior vom putea discuta si aceste detalii. Vreau sa mai fac mentiunea ca nu este vorba despre o oferta de angajare prin care se cauta persoane care sa participe la traininguri (cu plata), care sa caute investitori, etc. Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre de traderi si care tranzactioneaza banii unei firme din cadrul grupului nostru .

Va multumesc si astept cu interes CV-urile dvs. insotite de un statement personal.

 

Andrei Craciun

Director Resurse Umane

 

nu trebuie sa aveti un sai(societate de administrare a investitiilor) pentru a putea avea o asemnea firma care sa se ocupe cu investitii pe forex? e suficient un srl?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa multumesc celor care au aplicat pentru pozitia deschisa in cadrul firmei noastre. Astept in continuare CV-uri insotite de un statement pentru cea de-a doua pozitie de "Trader Intern". Imi cer scuze ca nu am mentionat anterior: postul este pentru Bucuresti . Multumesc oricum persoanelor din alte orase care au aplicat pentru aceasta pozitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa multumesc celor care au aplicat pentru pozitia deschisa in cadrul firmei noastre. Astept in continuare CV-uri insotite de un statement pentru cea de-a doua pozitie de "Trader Intern". Imi cer scuze ca nu am mentionat anterior: postul este pentru Bucuresti . Multumesc oricum persoanelor din alte orase care au aplicat pentru aceasta pozitie.

 

Buna ziua,

Sa inteleg ca prima pozitie a fost ocupata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.