Sari la conținut

pareri despre robotei de tranzactionare


Postări Recomandate

eu m-am luat de tine ca ai venit sa ne fraieresti ca pe prosti si vad ca ne aburesti in continuare. nu avem ciunga in par.

eu te iau cu pixul  :D

 

1. ce ati facut cu 50000e? daca ati investit 50000 si ati scos 340 in 3 saptamani sunteti niste investitori prosti. dati banii la altii care stiu ce sa faca cu ei.

2. bravo aveti o tranzactie de 60pipsi.

 

 

asta e contul meu si nu am investit jdemii de euro pe prostii....

http://www.myfxbook.com/members/iulik/iulik2k1/575386 

semnatura nu pot sa pun si nici nu mai imi bat capul NU caut investitori si NU vand roboti.

eu zic ca se poate mult mai bine dar tu te multumesti cu atat.

daca vei cauta vei gasi PAMM-uri interesante.

 

Adio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate CRIODI, nu m-am comportat ca un FORUMIST  profesionist.

Dar in entuziasmul meu, probabil ca am gresit dorind sa port o discutie cu voi , si prezentandu-va rezultatele inainte.

Si daca esti atent  eu am pus un link catre rezultate si nu catre pagina care vinde vr-un produs. Desi initial am incercat sa atasez  fis. dar nu mi-a reusit ...si sincer mi--a fost mai usor un link direct catre PDF-ul cu rezultate. Pe deasupra nu a fost nimeni care sa ma sfatuiasca ca poate fi interpretata ca o reclama mascata...... si fie vorba intre noi  chiar presupunand ca intentiile mele erau de reclama .Tu ca un adevarat profesionist si tatic al forumului, puteai trimite un mesaj , sa imi explici ce anume trebuie sa fac si cum sa procedez de la inceput cunoscand regulile casei. (si nu sa lasi dulaii sa ma rupa . iar tu sa privesti satisfacut dintr-un colt). 

 

2. Te rog sa citesti si tu tu toate postarile anterioare si spune-mi unde vezi ca am fost eu intrebat ( asa cum spui tu )""si ne explicai un pic care a fost procesul prin care ai testat strategia. De ce nu merge pe toate tf-urile? Ai luat in considerare faptul ca faci curve fitting? Care sunt ideile calitative pe baza carora ai format strategia? De cand o rulezi pe real? De ce nu o conectezi la un cont myfxbook ca sa putem avea un 3rd party verification cat de cat viabil? Astea sunt intrebari in jurul carora puteam avea o discutie."") si nu am raspuns .....??? Unde am fost invitat la o discutie amicala si n-am participat .....???  Unde mi s-a explicat frumos si nu am inteles eu .....???

 

ZI-MI TU DOMULE CRIODI. UNDE ????????

Eu de cand postez aici numai raspunsuri la misto si bataie de joc vad.  (nimic constructiv, doar ura si rautate in posturi ).

(Excluzand ultimul tau mesaj care e mai serios si cu un ton mai bland)

 

Eu ma intreb  care este valoarea adevarata a acestui forum ??? SI ce parere au cei ce stau pe margine si privesc

 

Eu nu am nici o problema, am fost doar in trecere pe la voi - si chiar daca am incasat-o , totusi am incercat sa las in urma ceva bun......... nu am jignit pe nimeni si nici nu am luat la misto pe nimeni,  chiar si cand lucrurile au intrecut orice masura a bunului simt... Tot ce v-am spus nu a fost nimic personal, desi nu am inteles de ce s-au simtit unii lezati. Caci eu nu am venit sa va spun ca  iulik2k1, nu stie sa tranzactioneze nici ca EA-ul nostru este mai bun ca al lui  NICIDECUM 

 

Stim cu totii ca in mod normal "capul conduce trupul, si ca boala trupului vine de la cap" .....deci sa nu dam vina pe cei cativa memri pusi pe harta, atata timp cat tu ca si moderator si conducator

al forumului, ii tolerezi si ii sustii in posturile ne la locul lor. Ba mai mult fii OBIECTIV si reia toata discutia de la inceput si vezi ce anume s-a castigat de pe urma lui .UNDE A FOST CASTIGUL COMUNITATII VAMIST??? .

 

Mie personal mi s-a intors stomacul pe dos de calittea oamenilor care au participat la aceasta discutie. - inclusiv de moderatorul lor

Sper ca acesta sa fie ultimul meu post la voi, si va las sa ma comentati dupa bunul vostru plac .....asa cum deja obisnuiti .  

SI FITI FERICITI !!! ATI INVINS !!!! ... a mai plecat unul :) (scopul vostru a fost atins BRAVO VOUA)

Editat de romeo_ilie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici nu e un forum de teleshoping si prezentam retete de gospodine.

 

aici avem pretentia sa fim tratati ca niste oameni inteligenti. cand vine cineva si ne ia de prosti, ma simt lezat si musc. sper ca nu am lasat urme.

oricum daca ai pierdut sume mari de bani nu conteaza un post pus de unul de pe forum. asta sa fie problema ta.

 

mai noi forumul asta s-a unit si incearca o strategie comuna, sper sa participi si tu cu ideile tale.

 

daca vrei prezinta-ne o strategie de a ta si incercam sa o imbunatatim, putem sa ne ajutam fara sa incercam sa ne pacalim unii pe altii. 

 

scuza-ma daca am fost prea agresiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Romeo, tu ai avut sansa de a te "revolta" (daca vedeam eu primul tau post inainte sa inceapa discutia pe marginea lui iti stergeam si mesajul si contul... uite aici de ce ) Si dupa felul in care scrii (ma refer la formatarile de text) inteleg ca nici macar nu ai avut bunul simt sa citesti regulamentul pe care l-ai acceptat cand ti-ai facut cont.

 

Legat de ceea ce ii reprosezi lui Criodi in mod particular si noua tuturor in mod general, hai sa facem un mic exercitiu de imaginatie. Gandeste-te ca vad usa de la casa ta (semi-)deschisa si decid sa intru fara sa bat, ma asez pe fotoliu in sufragerie si incep sa te intreb ce parere ai despre cratitele pe care le am in geanta si pe care le insir pe covorul tau (sustinand ca scopul nu este sa le vand, ci doar sa aflu de la tine daca sunt bune sau nu). Tu cum ai reactiona? M-ai da afara in suturi sau m-ai invita la discutii?

 

Din pacate eu nu pot sa fiu fericit pentru ca nu simt ca am invins. Puteam sa fiu fericit daca eram convins ca data viitoare nu vei mai proceda asa. Atunci insemna ca am invins pentru ca a mai invata cineva cum sa se comporte intr-o comunitate online.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta vin eu pe forumul asta in special. Sa ma distrez citind astfel de postari! :D  Imi aminteste de unul Gestapo care tot asa vindea robotei minune! Nu cumva o fi Gestapo la o noua incercare? Am auzit ca in ultimul timp a emigrat pe forumul concurent unde ii chinuie pe aia la greu dar scapa nebanat.

Dar acum sa fim cinstiti, "Romeo" nu e singurul de pe forum care incearca sa vanda ceva. Sunt o gramada pe aici care vand ba semnale, ba analize, ba incearca sa pescuiasca "investitori". Deci nimic nou sub soare. Forumul asta ar trebui redenumit in vanzari-cumparari Forex (strategii, analize, semnale, robotei, etc.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la oile topicului ...

 

Indicatorii forex de pe piata internet sunt toti inutili pentru o prognoza a evolutiei pretului/cotatiei perechii valutare curente, acestia fiind gresit proiectati - in loc de o dispersie a miscarii pretului/cotatiei ei afiseaza o miscare continua de unde si existenta numeroaselor "semnale false". Si in marea lor "prostie", toti acestia pana la unul incalca principiul incertitudinii lui Heisenberg. Prin urmare, daca-i combini ... faci din rahat bici !

 

PS. Robotelul de tranzactionare de succes este maestrul bucatar care prepara ciorba proaspata dupa reteta momentului prezent, NU cuptorul cu microunde pentru ciorba reincalzita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.