Sari la conținut

Wolf34


wolf34

Postări Recomandate

Acum va fac o declaratie la toti cei care sunt pe acest site eu ma pregatesc pentru campionatul mondial de trading

http://www.robbinstrading.com/worldcup/

cand o sa vedeti numele de WOLF34 sa stiti ce ati ratat , eu nu am timp , sa stau sa explic celor care cred ca piata de capital este un cazino

ce pot sa va spun ca am experienta 12 000 de ore in fata graficelor si a multor instrumente financiare

eu am intrat aici sa mi caut un adversar nu sa incep abecedarul

eu fac tranzactii la ora actuala cu 10 contracte pe o singura pozitie , daca esxista cineva de asa maniera sunt gata sa discut

am fost asaltat de multe critici si chiar va sunt recunoscator , si imi dau seama ca locul meu nu este aici

daca cineva vrea cu adevarat sa faca trading , terminati cu toata polemica si hai sa va arat cum se face

daca cineva vrea sa mi copie miscarile fara sa ma intrebe de ce , astept de la voi mesaje , si va arat de ce sunt in stare

de ce vb asa , simplu sunt o forta , si stiu ce fac si din asta traiesc

in plus de toate va spun , nu mai murdariti numele lui Dologa ca mai aveti vreo 20 de ani sa ajungeti ca el , daca nu intelegeti ce spune apucativa de invatat

dragi colegi nu voi incepe propozitia cu litera mare ca am placerea sa o incep cu litera mica ca stiu de ce o fac si daca aveti comentarii la felul de ami posta lucrurile pe site faceti asta public nu in privat ca sa stie toti

veti primi raspuns la orice intrebare la care nu veti veni din pozitia fortei ca pana acolo mai aveti mult

am intrat sa caut valori si sa caut oameni interesati de ceea ce fac ca sa pot sa i invat daca ma apuc , dar voi aveti alte activitati si faceti asta pe langa , nu veti reusi , si va spun asta din experienta , am suficienta , una este sa scrii 2008 si sa te uiti 5 min pe zi si alta sa stai 18 ore

in fine , cel care imi critica postarile in 2 zile si nr lor , eu ii spun un singir lucru eu sunt non stop

care vrea cu adevarat si este capabil sa invete :

0735673434 ca sa primi ti o replica

sau un raspuns la adresa de email din cont

cu respect pentru colegi

o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb cum faci trade, daca tie ti-a sarit mustarul ca s-au luat vro 2 insi de tine.

In fine ... vad ca ai pus si poza. Uite eu te-am ajutat cum am putut. ...Stii ca nu ti se vedea poza de vro doua zile?

 

Eu ti-am citit insemnarile si chiar cred ca te pricepi la cate ceva. Ai atins niste puncte foarte fine si destul de reale, insa probabil ca modul cum expui problema nu este tocmai cea mai potrivita. Adica ataci orgoliile si incingi spiritele in sens negativ, de aceea oamenii iti dau raspunsuri acide, conform postarilor tale ... Intelegi?

 

Plus ca nu ai precizat clar ce anume vrei:

Sa ii inveti pe altii?

Sa faci concurs cu altii?

Sa te porcaiesti cu altii si nu ai cu cine?

Sa inveti de la altii?

Sa ti se recunoasta potentza in fatza clasei?

Vrei sa ne arati portofelu si nu ai cum?

Te plictisesti si vrei sa faci misto?

Urma concursul de forex si nu avea cine sa te urmareasca? ...

Intelegi? Care este de fapt problema?

 

Uite ce iti propun, ... deschideti in topic al tau, posteaza cuminte acolo, arata ce poti (daca vrei) si ... toata lumea o sa fie multumita ..

Ce zici?

 

P.S. viata nu e dura, forumul e parfum, polemicile sunt floare la rever ... pe langa ce este piata forex (ar fi trebuit sa stii asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu celor spuse de sec.

N am nimic cu tine, dar in 2 zile ai umplut forumul de postari, majoritatea arogante.

 

Pune si tu niste analize, tine-te de ele cateva saptamani, vedem si noi puterea ta predictiva si ne facem o parere.

Contribuie cu ceva daca chiar vrei sa ai interlocutori carora sa le dai acea replica pe care o pomenesti.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa facem public discutiile ca asa este mai bine , sec....

caut adversari , este cineva din voi in tranzactii live , sau nu si nu vb de microloturi , mai sus de 1 lot , asta inseamna o incestitie mai mare de 10 000 euro sau nu

daca da , astept mesaje de la voi , ca sa schimbam experienta

daca sunte ti pe demo , scrieti mi ca sunt pe demo , cand vreti sa va spun anumite lucruri

mersi mult sec

nota 10

esti un baiat extraordinar , imi arati inca odata ca aici .....

MERSI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forumul este perfect baieti , voi aveti probleme

si stiti de ce ? nu va place sa fiti piparati de nimeni , aveti fiecare o pozitie si bravo.......

daca exista un singur profesionist aici cer sa iasa sa vb ......

nu spun ca poate nu exista , dar va rog pe cei de pe Demo , spuneti ca sunteti pe demo si nu mai faceti teoriile atat de complicate si nu mai murdariti numele traderilor profesionisti , CLAR

eu va respect si imi place sa ajut oamenii , dar nu cand ei sunt mai presus de starea lor de a fi

LIVE cati sunt?

sa ma contacteze , am postat nr meu de tel sau im gasec profilul

va spun cava , in Romania am un singur adversar atat

vreau sa l gasec si pe ce l de al doilea

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sec

uite..... ma distez de abordarea ta extrem de stiintifica din punctul tau de vedere ...... ha ha ha

sec fii mai mobil si miscate ....... piata cand te loveste nu te intreaba daca ai comoditate sau esti pregatit de asta

voi nu vedeti ca vb degeaba , pana si eliotistii au fugit , ce dracului

nu este clar ca este ceva care are un trend descendent .....ha ha ha

ok

faceti o echipa , faci tu asta de minim zece , si daca va strangeti zece tranzactionati dupa intararile care le dau eu , dar fara cei care au probleme cu inima .....ha ha ha

innainte de asta va pun niste conditii simple care trebuie respectate si la treaba , ha ha ha

hai sa batem americanii

cand esti capitanul ehipei te astept sa ti spun ce conditii sunt pana atunci ......

A FI BAIAT EXTRAORDINAR NU ESTE O MESERIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.