Sari la conținut

<acronym title='Piata valutara'>Forex</acronym>


extraordinar

Postări Recomandate

Eu am învățat să tranzacționez la bursă valutara si am pus la punct acest sistem prin care învăț pe oricine gratis să tranzactioneze la Forex.

 

Nu va promit ca o sa va imbogatiti peste noapte, dar va promit ca imi voi da toata silinta in a va ajuta sa nu mai depindeti de altii si sa aveti un profit foarte bun si constant.

 

Nu va costa nimic sa incercati, nu va cere nimeni absolut nimic, nu trebuie sa cumparati nimic, trebuie doar sa incercati daca va simtiti atrasi de acest domeniu.

 

Nu stiu daca este interzis sau nu ,o sa postez o adresa unde vi se explica mai multe si vom discuta in continuare aici, adresa este http://bursavalutaraforex.freewb.ro/

Editat de extraordinar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Daca ai fi avut rabdare sa citesti mai bine ce scrie nu te-ai mai grabi sa faci comentarii doar ca sa nu spui nimic, contul real este pt a intra in programul de afiliere, normal ca totul se invata pe un cont demo cat este nevoie.Nu mai zic ca nu ar avea cum sa fie teapa cand de banii depusi nu are cum sa se atinga nimeni inafara de cel care ii depune.

Editat de extraordinar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca gresesc,la prima vedere nu este asa evident modul in care se desfasoara tot,cel putin eu nu am gasit nimic scris despre partea demo,cea ce am inteles este ca trebuie sa depun o suma de bani si ca voi primi materiale,o strategie si ajutor personalizat.Cum noi romanii nu suntem o natiune de naivi si nu ne place sa dam cu banii pe fereastra(poate exagerat de tematori), scepticismul este ceva oarecum normal pentru noi,teama de "caritasuri" si alte modalitati care par usoare pentru a castiga bani este o caracteristica a noastra.Intentia mea nu este aceea de jigni,insa...probabil este nevoie de mai multe detalii despre acesta intelegere.

O seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

In mare ai dreptate, mai ales ca nu iese in evidenta faptul ca eu fac pe gratis totul in comparatie cu absolut toti cei care se dau invatatori si cer minim 50 lei pe ora sau pe un week-end in jur la 1000 Euro, dar lasand asta la o parte, eu am incercat sa vorbesc si sa dezvolt mai mult partea reala a contului tocmai din cauza scepticismului romanului, sa nu mai zicem ca este foarte foarte foarte greu sa le explici despre ce este vorba si ca li se pare o mare teapa acest Forex.

Editat de extraordinar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una peste alta tin sa iti multumesc pestru atentia atrasa si promit ca o sa pun si cateva randuri despre demo cu toate ca tocmai de aia sunt adresele insirate, pentru a le explica mai pe larg intr-o discutie de interes din partea lor.

 

Sa ai o zi minunata din viata ta

Editat de extraordinar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.