Sari la conținut

[Revizie tehnica] intre 18 iunie ora 22:00 - 19 iunie ora 3:00


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Intre 18 iunie ora 22:00 si 19 iunie ora 3:00 va avea loc o revizie tehnica programata in timpul careia voi face upgrade la forum si la grupurile de trading (upgrade de securitate, rezolvare buguri, performanta, etc). In acest interval este posibil sa nu puteti accesa vamist.ro sau sa vedeti multe mesaje de eroare pe site. Imi cer scuze pentru eventualele neplaceri, dar astfel de revizii sunt necesare pentru a asigura o functionare corecta a site-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Revizia si upgrade-ul s-au terminat. Totul e ok in ceea ce priveste serverul si auditul de securitate, dar incep sa-mi pun multe intrebari in privinta platformei de forum care mi se se pare ca e din ce in ce mai proasta. La fiecare versiune noua apar probleme... si desi le voi rezolva cat mai repede posibil, imi displace tot mai mult softul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Management

Am refacut functia de vizualizare a ultimelor postari si cred ca la cat de frustrant a fost upgradeul asta, data viitoare o sa ma gandesc mai mult inainte sa trec la noua versiune.

 

Da, Johnbull, iau in calcul si schimbarea.

 

@dirzuandreiovidiu, la problema ta inca lucrez. Pentru ca totul pare ok cu grupul am contactat developerii sa vad de ce se intampla asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Problemele cu grupurile sunt aproape rezolvate. Este posibil ca anumiti admini sa aiba nevoie de interventie din partea mea pentru a rezolva eventuale probleme de acces, asa ca daca vedeti ca nu puteti accesa grupul, scrieti aici si fac modificarile necesare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.